Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z rozmowami wychodzącymi.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
nat_
Konnekt (najnowsza wersja) przez długi czas działał normalnie... pewnego pięknego dnia przyszła do mnie konferencyjna wiadomość z sieci gg, coś tam udało mi się napisać, do wszystkich doszło.

od tego momentu rozmowy wychodzące szlag trafił, cokolwiek i do kogokolwiek napiszę, po kilku sek widzę "Wiadomość "sdfghj" prawdopodobnie nie została dostarczona.", nie jest to problem sieci chyba, bo wiadomości wysyłane w tym samym czasie z oryginalnego klienta nie natrafiają na problemy w dotarciu do adresatów.

z tekstami przychodzącymi nie ma problemu, wszystkie dochodzą do mnie aż miło. w opjcach nic nie mieszałam... jest ktoś w stanie mi pomóc (reinstalka mi się nie uśmiecha, zasysanie od nowa wszystkich wtyczek itp... wacko.gif )?
keeveek
mam podobny problem, nie ma to związku z antyspamem. pokazuje mi się "wiadomośc blabla prawdopodobnie nie została dostarczona" jednak mam pewnośc, że ZOSTAŁA, bo nadal prowadzę rozmowę :] (zdarzyło się to tylko z osobą niewidoczną..]
nat_
QUOTE(keeveek @ 8.02.2006 - 20:41) *

jednak mam pewnośc, że ZOSTAŁA

ah, gdyby dochodziły, nie zawacała bym głowy... u mnie problem polega na tym, że jak pisze, tak jest, czyli... nie dochodzą sad.gif.
keeveek
aha, problem w tym że taki temat już był :/
nat_
hmm, fakt, znalazłam: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...=nie+dochodz%B1

dzięki i pardon smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.