Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co dalej?
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Nowa wersja jest praktycznie gotowa... Dokończę tylko jedną nie dużą opcję smile.gif Podczas testów nie objawiły się żadne poważne błędy, jesteśmy więc na dobrej drodze do jej wydania...

Teraz, co dalej?

Plany z pewnych powodów musiały ulec poważnym zmianom, a więc roadmap na najprawdopodobniej następną wersję:

- nowa obsługa kolejki wiadomości. Dla Was na początku mało odczuwalna, ale daje spore możliwości wtyczkom i na efekty na pewno nie trzeba będzie czekać...
- być może... tak - niespodzianka! smile.gif
- prosta obsługa.. Jabbera... Tylko jeden serwer, raczej bez transportów (ale kto wie smile.gif, zobaczymy czego będzie to wymagać...). Przesyłanie plików pewnie uda się zepchnąć na kTransfer smile.gif Ile uda się wepchnąć? Trudno powiedzieć, wiele zależy od szybkości wprowadzenia GG 6.0 i tego, czy uda nam się jednak dalej obsługiwać sieć GG (testy się już zaczynają)...
Ta wersja będzie również wydawana "dłużej", choćby z uwagi na fakt, że jeszcze nawet nie zdążyłem sie bliżej zapoznać z protokołem Jabber, nie mówiąc już o wybraniu biblioteki której użyjemy...
Wersja .98 być może będzie już dziś/jutro... Kiedy będzie Jabber? Trudno powiedzieć, na pewno nie za tydzień smile.gif Pamiętajcie, że zawsze możecie wszystko przyspieszyć biggrin.gif
Flind
nic dodac nic ujac ---poprostu czekamy

pewnie dzis z nowu poł nocy spac nie bede czekajac na nowa wersje konnekta, a tu okaze sie jak zwykle ze nie potrzebnie noc zarywałem smile.gif
Przemek
QUOTE(hao)
- być może... tak - niespodzianka! smile.gif


A ja bym jednak coś dodal czemu znowu niespodzianki jakieś człowiek tylko na zdrowiu traci bo wymyśla co to może być i doczekać się nie może. Dzisiaj znowu pewnie będę siedział do rana i czekał na wydanie nowej wersji. Mam nadzieję (cichą) że Hao dzisiaj uda Ci się już ją zamieścić!
cRoMo
Pozostaje nam plakac ze szczescia laugh.gif
Bora
QUOTE(hao)
- być może... tak - niespodzianka! smile.gif

Tak to muszą być konferencje. smile.gif
Flind
ja mysle ze ta nie spodzianka bedzie cos z mozliwosci skinowania lub cos co pozwoli nam wpłynac na wyglad konnekta
hao
Dlatego piszę że niespodzianka, bo nie wiem czy to będzie, więc po co robić nadzieje smile.gif Wszystko wyjdzie w praniu...
Puma
Najważniejsza sprawa to możliwość obsługi nadal sieci GG !!!
Nie będę używał K. po zniknięciu sieci GG sad.gif Komunikator podoba mi się coraz bardziej a mam znajomych w necie dla których samo uruchomienie gg stanowi nie lada wyczyn co dopiero przejście na K. smile.gif
hao
Na pewno dołożymy wszelkich starań, żeby GG działało prawidłowo... Póki co jednak sytuacja jest niejasna i jesteśmy zmuszeni przygotować Konnekta na alternatywne źródła energii smile.gif
burcu
QUOTE(hao)
Na pewno dołożymy wszelkich starań, żeby GG działało prawidłowo... Póki co jednak sytuacja jest niejasna i jesteśmy zmuszeni przygotować Konnekta na alternatywne źródła energii smile.gif


Czyli jakieś nowe sieci, które obłuży nam "jedyny właściwy komunikator" biggrin.gif
blazej
No i dupa, znów nie będę spał, tylko czekał na K, a rano trzeba o szóstej do uczelni jechać... ;-)
Przemek
Hao ogromna prośba daj znac czy jeszcze dzisiaj jest szansa że ujrzymy nową wersję. W ten sposób oszczędzimy sobie kilka godzin spania smile.gif
Ludwik
QUOTE(ajarze)
Hao ogromna prośba daj znac czy jeszcze dzisiaj jest szansa że ujrzymy nową wersję. W ten sposób oszczędzimy sobie kilka godzin spania smile.gif

Co za fanatycy wink.gif
Dobrze, że ja tak nie mam, bo nowa wersja Kadu wychodzi codziennie o 24.00 laugh.gif
Flind
Ludwik to czego t y w koncu uzywasz?? smile.gif i chodzi mi do komunikowania sie
Ludwik
Kadu...
hao
Zdrajca ;P
Ludwik
Baaardzo bym chciał używać konnekta, ale nie ma wersji pod Linuxa. Mogę tylko na swoje usprawiedliwienie powiedzieć, że wg. wyszukiwarki 11 razy napisałem wyrażenie "konnekt" na forum Kadu.
Między innymi w takim kontekście:
QUOTE(ludwik na forum kadu)
Mam nadzieję że nie zostanę zlinczowany, ale Konnekt jest moim ideałem komunikatora ;]

QUOTE(ludwik na forum Kadu)
Uważaj, jestem fanatycznym wyznawcą konnekta!  :twisted:

QUOTE(ludwik na forum Kadu)
Masz dużo alternatywnych klientów gadu-gadu pod windowsa.
Wypróbuj np. konnekta.

tłumaczenie filozofii konnekta, opisy konnekta, ciekawe opcje w konnekcie, itp.

To wszystko co mam na swoje usprawiedliwienie wink.gif
Przemek
Do banii ide spać dzisiaj pewnie już konnekta nie będzie ale się łudziłem że akurat może wieczorkiem a tu taka porażka sad.gif
Lukas77
Ściągam już nowego konnekta... !!!
Flind
lukas 77 THX smile.gif

Ajarze i zwatpiłes w swego Boga tu u bram chwały :] biggrin.gif:D
Flind
hehehe teraz sie pojawło exportowanie listy kontaktow kiedfy to ja wczoraj sobie przez przypadek skaowałem wszystkie kontakty i co gorszza wraz nimi adresy domowe smile.gif


szkoda ze w duzej paczce nie ma ktranswer o raz k status i mnnotifer
hao
Wymienione wtyczki nie są w dużej paczce na życzenie ich autorów...
Przemek
Wstalem i ujrzałem. W mojego guru jakim jest Hao nigdy nie zwoątpię hihi. Brawo zaraz zaczną się testy smile.gif
Sija
po prostu respect biggrin.gif
joystick
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bora
wszystko bajer tylko szkoda że tych nowych wtyczek nie ma sad.gif.
Ale jest już K.Bot i K.board wiec było warto czekac.
Sija
ustawienia -> wtyczki -> k.Style

QUOTE
Schematy trzeba wrzucić do katalogu konnekt\STYLES [...]


chyba konnekt\themes ;]
^BerZerK^
QUOTE(Bora)
Ale jest już K.Bot i K.board wiec było warto czekac.


eee slucham co jest??
no bo co jak co ale ani tego an tego nie zauwazylem...
gdzie to jest?
Puma
QUOTE(^BerZerK^)
QUOTE(Bora)

Ale jest już K.Bot i K.board wiec było warto czekac.


eee slucham co jest??
no bo co jak co ale ani tego an tego nie zauwazylem...
gdzie to jest?


Hm... ja też jakoś tego nie widzę sad.gif
Lukas77
Poszukaj na forum, k.bot jest do ściągnięcia na forum poświęconym w całości k.bot'owi... I k.bot wymiata!!!
^BerZerK^
widze widze!!!! ale slepy jestem ;-p
az osobne forum jest :-)
no to ciagniemy :-)
case
trzeba chlopakow pochwalic, bo niezla zabawke do rak dostalismy biggrin.gif
Przemek
No bez jaj pięknie dzień się zapowiada choć to już 13:28 smile.gif To rozumiem czekanie jednak się opłaca smile.gif
Ludwik
QUOTE(Bora)
Ale jest już K.Bot i K.board wiec było warto czekac.

AAAAAAAAA! Wypuśccie mnie z tego Linuxa! [łup, łup!]
Dlaczego jestem narazany na takie pokusy? :shock:
Przemek
To jest kara hahahaha dobrze ci tak laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.