Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Licznik kontaktów w konnekcie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
tomaszmarek
Witam, czy jest możliwości zorbinia czegoś takiego ( licznika kontaktów dostępnych i ogólnej liczbie kontaktów, np. 66/259 ) co znajduje się w nowej wersji gadugadu bo w starej chyba tego nei było dorobiłem sobie to w photoshopie do sccrena z mojego konnekta ( klik ). Jeśli jest możliwośc zrobienia czegoś takeigo w tym pasku na górze, i gdyby była osoba chętna zrobić w zasadzie bardo prymitywna wtyczke tego typu - proszep isać tutaj! Pozdrawiam ToM.
dantley
Wtyczka kDodatki zlicza kontakty.
ciolo
Mi link nie działa dry.gif
tomaszmarek
Tak fajnie właczyłęm sobie kdodatki i jakoś tego nie widze!?
dantley
kDodatki > Statystyka
tomaszmarek
Może mam jakś stara wersje wtyczki czy coś, bo ja tego nie mam sad.gif.
ciolo
Nie wiem ale mam wrażenie, że naciskasz na przycisk na liście kontaktów, a nie na Toolbarze huh.gif Wtyczki/kDodatki/statystyki
dantley
klik...
tomaszmarek
Ok... statystyki znalazłem w kDodatkach, ale co z tego skoro mi nie o to chodzi zoabczcie scrrene do którego jest link w pierwszym poście... o takie coś mi chodzi!
Andrzej1307
@tomaszmarek: mi tez link nie dziala dry.gif

pomysl nie jest glupi - moznaby szybko wiedziec ile mamy kontaktow (bez kDodatki :]), ale po co to komu?

EDIT
juz widze, dziala
calkiem calkiem ale co to dokladnie ma zliczac? kontakty online/wszystkie kontakty?
tomaszmarek
Dokładnie, ma się to znajdować zaraz za nazwą naszego profilu w górnym pasku konnekta. było by to być generowane dynamicznie kontkaty online(spacja)/(spacja)ogólna ilość kontaktów dokładnie tak jak na scrrenie który zrobiłem w programiku graficznym. Statystyki z kDodatków są nie poręczne a pozatym ja chcę sama statystyke, jestestem wielkim przeciwnikim tego "shitu" jakim jest gadugadu, ale jedno trzeba im przyznać pomysł z tym licznikim kontaktów jest udany. Daltego wydaje mi się że nie jest to głupi pomysł.

Andrzej1307
no ok, ale co ten licznik by pokazywal? bo masz tam xxx / xxx - co to? (xxx to jakas liczba :])

sory nie doczytalem, pomysl ok smile.gif moze byc
Lwiczek
No tak... ale co Ci daje info ile osób jest dostepnych? Bo chyba ważniejsze jest kto jest dostepny a nie ile owieczek tongue.gif
wizard3k
Tak jak przedmówca. IMO troszke taki dziecinny pomysł.

QUOTE
"Bo ja mam 5k osób na liście i 350 dostepnych a ty masz tylko 4k i 200 dostepnych"


Tak ja to rozumiem. Chociaż co kto lubi. De gustibus non est disputandum
TaO
eeee głupota ? po co mam wiedzieć ile jest osób dostępnych, poza tym co z osobami na niewidocznym ? tak jak pisało wyżej troche dziecinny pomysł :/ To juz bym wolal zeby np: funkcji z kDodatki mozna bylo wstawic w dowolne miejsce w K. tongue.gif
arct!c
tomaszmarek zmniejsz siga, wiesz jak ohydnie to wygląda? Nie mówiąc już o czytaniu postów...
tomaszmarek
Tak arct!c, sygn był okropny bo nie mój smile.gif, wydaje mi się że sam mistrzem grafiki nie jesteś ale to się wytnie. Temat skończony bo wszyscy zaczynają się dobrze bawić i nabijać posty. Temat do zamknięcia.
arct!c
Pozwoliłem sobie jedynie na grzeczne powiadomienie cię o tym ze sig był lekko mówiąc za duży. Zmniejsz go sobie i ustaw przeźroczystość tła, wtedy będzie ładnie wyglądać na forum.
tomaszmarek
Ja go nei chce nie podoba mi się chciłem sprawdzić czy tylko zadziła już robie nowego zaraz go sobie tu żuce smile.gif. A ten topick może zostać już zablokowany.
keeveek
przy okazji: "na pewno" się pisze osobno tongue.gif teraz możecie zamykać
Lwiczek
Oj, to jeszcze ja! Rzuce się pisze przez 'er zet'... jupi! bylem przed lhs ;]
tomaszmarek
QUOTE(keeveek @ 10.02.2006 - 17:37) *

przy okazji: "na pewno" się pisze osobno tongue.gif teraz możecie zamykać

Shit.. jak "byk", zrobie coś innego bo to i tak mi się nie podoba smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.