Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: treść sms-a w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
nadzieja
Witam
Chciałbym sie dowiedziec jak wsytawić zeby wyswietlała sie informacja o wysłanym sms-ie ( treśc sms-a) w oknie rozmowy danej osoby i informacja w oknie rozmowy o przesłanym pliku . Coś takiego jak na tej stronie http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...pe=post&id=1084


Bede wdzieczny za pomoc
dulek000
Te informacje mogą być wyświetlane jedynie w historii rozmów.
keeveek
i jak to sobie wyobrażasz. dodawanie wpisu do rozmowy ze wszystkimi byłoby głupie jak paczka gwoździ bez łebków a dodawanie tylko do aktywnej rozmowy jest chyba pozbawione sensu. co do plików to ma to nawet sens, ale smsy najczęściej się chyba wysyła do kontaktów tzw. "bez sieci" ;]
saCOOL
QUOTE
dodawanie tylko do aktywnej rozmowy jest chyba pozbawione sensu


Dlaczego? Ja też chciałbym, żeby wyświetlało mi wiadomość o dostarczeniu sms'a.. Właściwie to niekoniecznie w oknie rozmowy, może kNotify..
nadzieja
QUOTE(keeveek @ 10.02.2006 - 07:01) *

co do plików to ma to nawet sens, ale smsy najczęściej się chyba wysyła do kontaktów tzw. "bez sieci" ;]

Ale nuemer telefonu moge miec przypisany do kontaktu z którym rozmawiam bądz rozmawiałem. I czy jeste jakis skrypt czy plugin do tego zeby takie informacje sie wyswietlały ?
dulek000
Jak napisałem w pierwszym poście, nie ma.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.