Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sygnaturka na forum.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
tomaszmarek
Jest możliwość uzywania html'a i javascript'u w sygnaturce? Czy to zadziała?
dulek000
Nie można - tylko BBcode.

Zresztą jak to sobie wyobrażasz? Co jakby ktoś dodał np. płatki śniegu, albo popup reklamowy?
tomaszmarek
No jak sobie wyobrażam, pop-up, czy baner reklamowy = ban smile.gif. Dzięki za pomoc.

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
arct!c
A ja nadal proszę - zmniejsz siga.
lhs
arct!c - Fox + Adblock, prawy klik na obrazku i Adblock Image. Mam w ten sposób kilka "ciekawych" dzieł wyłączonych smile.gif
arct!c
lhs dzięki Ci wielkie smile.gif. Ale ogólnie nie chodzi mi o to że mi się nie podoba sig, po prostu ciężko się przegląda forum, jak ktoś ma większego siga niż posta ;/ Wyobraź sobie jakby teraz każdy ustawił sobie siga 400x400 ;/
lhs
Zrób jak mówię - wykasujesz w ten sposób KAŻDĄ kopię danego obrazka smile.gif
arct!c
Tak też zrobiłem smile.gif
dulek000
Ale ogólnie powinny być jakieś ograniczenia wielkości obrazka w sygnaturze. Przynajmniej jego wysokości.
piotr.ek
lhs, ja w ten sposob blokuje to cudo, ktore masz w sigu wlasnie wink.gif Podobnie zreszta postepuje z sygnaturka, jaka oczy nasze 'cieszy' dulek000 tongue.gif

Zreszta jestem zdecydowanym przeciwnikiem wielkich sygnaturek... Sig to sig - podpis, a nie wizytowka, reklama, plakat itd.
Lwiczek
Nie prościej wyłączyć wyświetlanie sygnaturki? :> I od razu życie staje się prostsze ;]
piotr.ek
To juz by byla przesada w druga strone wink.gif Skrajnosci nalezy odrzucic od razu...
Olórin
Wysłałem stosowne PM.
Lwiczek
Hmm... czemu skrajność w druga stronę? Ja tam w sygnaturkach nie widze nic ciekawego [wiem, dodaje swoja ale to tylko dlatego ze malo kto je wylacza wink.gif]... A na newsach mozna przynajmniej dla sygnaturek ustawic jakas malo widoczna czcionke i tez ich nie widac smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.