Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Unowocześnienie do KTP
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Akira
Mam taką propozycje zeby jako dodatek do wtyczki KTP bylo zapisywanie archiwum np. co gdozine na jkis serwer.

Pozdrawiam Akira


Edit: Sorka mialo byc KTP ph34r.gif
arct!c
KFT? WTF?!
.misiek
KTP ... ech ...
GuZiK
Świetny pomysł, moja historia waży 30mB...

A tak w ogóle to po co ma wysyłać?
Olórin
Można zrobić sobie skrypt (może nawet bat) do checky i zintegrować go z wysyłaniem diffów na SVN tongue.gif
Akira
No to nie co godzine... Tylko raz na miecha... Zeby jak zrobie se formata albo mi sie blad wyrabie w konnekcie to mialbym zapasową
NerII
W KTP przydała by się przeglądarka z opcją usuwania plików z serwera plików.

Można też dodać do nowej wtyczki "kCMD" opcje, która by wyświetliła listę plików z możliwością usuwania plików z serwera np.

QUOTE
cmd:ktp lista

1.[plik] [link do pliku]
2.[plik] [link do pliku]
itd.


QUOTE
cmd:ktp del [plik]
GuZiK
QUOTE(NerII @ 12.02.2006 - 16:09) *

W KTP przydała by się przeglądarka z opcją usuwania plików z serwera plików.

To już jest.
bakerss
Podobno wyszła jakas nowa wersja, jednak mi sie jej nie udało zdobyc bo podobno takiej nie ma ;]
arct!c
Zależy co uważasz za 'nowa' jeśli - obliczanie czasu pozostałego do wysłania pliku i parę innych dupereli, to tak - jest nowa smile.gif
Akira
A tak wogóle gdzie ją mozna pobrac na centralkach nie ma...
arct!c
polecam od czasu do czasu przeglądać http://pz16.alternatywa.info/ trafiają się nowości.
Sad
Ja już kiedyś pisałem. Jeśli ktoś nie rozwija już wtyczkę - niech udostępni jej źródło. ;>
dulek000
Przecież KTP jest rozwijane. wink.gif
Aule
KTP było przepisywane, na razie nie mam żadnego ftp'a do wrzucenia nowych wersji. Zresztą obecna wersja ma dość dziwne błędy, które będą musiały być usunięte zanim nawet jako betę wydam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.