Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z ikonkami.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zurciu
Witam,
mam pewien problem z oknem głównym konnekta. Zaczęłam dzisiaj konfigurować ustawienia mojego konnekt'a (te niezwiązane z wyglądem) i jakimś cudem po zatwierdzeniu zmian przestawiły mi się ikonki na oknie głównym. Jest to strasznie denerwujące, bo nie jestem w stanie rozróżnić kto jest dostępny a kto nie.
Próbowałam zmieniać we wtyczkach schematy ikon, ale konnekt zmienia je tylko w powiadomieniach lub moim statusie a w oknie głównym są wciąż te paskudne ikony. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie konnekta, ściągnęłam nowe schematy ze strony głównej i właczyłam obecnie jakiś schemat Mirandy, wygląda to jak klasyczne gadu-gadu, ale wciąż ikony są zmienione na pasku zadań, w informacji, wszędzie, tylko nie na głównym oknie. Nie mam pojęcia co mam z tym zrobić, a strasznie mnie to wkurza. Możecie mi coś doradzić?
plissss...
z góry dziękuję
dulek000
Spróbuj wyłączyć wtyczkę k.style.
zurciu
Wyłączyłam i nic. Dokładnie to samo. Włączyłam, nie zrobiło to żadnej różnicy. Wciąż czytał pół wyglądu z wtyczki, która była wyłączona... sad.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Reqamst
A może masz po prostu włączone oznaczanie aktywności kontaktów. Wyłącz tą opcję w: Ustawienia -> Lista Kontaktów.
dulek000
Chyba wiem.

Odznacz Ustawienia->Lista Kontaktów->Ikony statusu niezależne od sieci kontaktów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.