Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ostatnia rozmowa
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
pilchu87
nie moglem zalozyc tematu w FAQ wiec zrobilem to tutaj. czy jest w konnekcie mozliwosc za pomoca jakies wtyczki automatyczne wczytywanie ostatnich wypowiedzi z poprzedniej rozmowy z kims np: zeby w ustawieniach mozna bylo wybrac ile ostatnich wypowidzi ma sie ladowac czy z jakiego przedzialu czasowego (z ostatniej godziny itp)? bo jak wylacze okno i ta osoba do mnie napisze to nie ma juz mozliwosci zaladowania rozmowy a ja juz dawno zapomnialem o co chodzilo biggrin.gif
ciolo
Ustawienia/Wiadmości/Zapamiętuj zawartość okna po jego zamknięciu o to ci chodzi ??
arct!c
Jeśli chodzi ci o ładowanie historii po zamknięciu programu to automatycznie nie ma takiej możliwości chociaż kto wie - już niedługo może będzie smile.gif Prawda Aule? No prawda??! smile.gif

Jak na razie można zrobić to ręcznie PPM w polu okna rozmowy.
pilchu87
QUOTE(ciolo @ 13.02.2006 - 18:22) *

Ustawienia/Wiadmości/Zapamiętuj zawartość okna po jego zamknięciu o to ci chodzi ??


nie no bo po tygodniu nie wylaczania konetko okno sie bedzie wczytywac z godzine tongue.gif
QUOTE

Jak na razie można zrobić to ręcznie PPM w polu okna rozmowy.


no tak mozna jesli to Ty rozpoczynasz rozmowe ale jesli ktos do Ciebie po zamknieciu okna to juz ppm nie dziala.

chodzi mi o cos jak w gg bylo ale jesli jest zamiar dopiero to wprowadzic no to trudno smile.gif
dzieki za uwage smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.