Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Legionowy Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
LegionPolski


K.Style(set z ikonami)
Knotify
Tapeta: w necie jej nie moge znalezc, ale jakby sie komus podobala to write do mnie na gg - codziennie jestem - to mu wrzuce na IM, se sciagnie.
Kview: nie pokazalem okienka, bo to bez sensu - nie mam zadnego styku kview, standard.

TłoK: Hm, jakby to powiedziec - Photoshop CS + print screen smile.gif [bardzo łatwo to zrobiłem - princik kiedy okienko było w tym miejscu, wkleiłem printa BEZ okienka -> ctrl+lpm na okno gg, zaznaczenie warstwy BEZ okienka -> ctrl+c = dałem to do nowej warstwy -> opacity 50%, border 1px, czarny.
Chaotycznie to napisałem, ale jak ktos cos wie o PS, to raczej zrozumie o co mi chodzi (a jak nie, to walcie PM/GG smile.gif )
Nizm0
Ciekawy styl i ciekawie dopasowany smile.gif no i genialna tapeta biggrin.gif
LegionPolski
dzieki wink.gif niedlugo sam zabiore sie do zrobienia packu knotify+ikonki (bo w sumie mysle ze to mi najlepiej wyjdzie smile.gif [uzywam photoshopa+bryce, ale ten drugi sie raczej nie przyda xD]
Lisuu
Bardzo piękne marzenia ;(. Sam narazie wydałem zestaw dźwięków.

Co do podtytułu : ja mam neo i jakoś mi się na zacina ;p

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
LegionPolski
Lisuu chodziło mi o to, że duży obrazek - a o ile wiem to na neo 512 są jakieś ograniczenia transferu smile.gif

Diametralnie zmienił się moj konnekt - nowy kolor Tła (by me ;p znaczy sie zrobilem render w Bryce i odrobiłem PS dla potrzeb konnekta... wyglada fajnie smile.gif ), nowe emotki, wszystko nowe tongue.gif niedlugo, jak jeszcze tapete dopasuje to dam screena
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.