Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tworzenie k.Styli
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
bart_02
Witam.
Uzywam konnekta od dosyc dawna i bardzo go lubie. Wynikiem tej sympatii jest pomysl na stworzenie k.Stylu (a dokladniej przerobienie jednego z mirandy na konnektowy tongue.gif ). Najpierw myslalem, zeby edytowac jakis istniejacy plik theme.xml i podstawic wyciagniete z dll'a ikonki. Niestety brakuje mi pare ikon i ogolnie jakos to sie nie sklada do kupy :/. Postanowilem napisac nowy plik xml od podstaw. Wzorujac sie na paru istniejacych udalo mi sie ustawic ikony statusow i ikonke wiadomosci (niby niewiele, ale zawsze cos smile.gif ). Schody zaczely sie gdy chcialem zmienic ikonki w oknie rozmowy, w oknie ustawien, czy w oknie glownym programu sad.gif. W zwiazku z tym chcialbym prosic o pomoc w stworzeniu tego stylu. Chodzi mi konkretnie o wartosci "type", "net" i "id" poszczegolnych ikonek. Z gory dziekuje za pomoc.
Pozrawiam.
Spass
Uruchom Konnekta z parametrem debug ("C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -debug). Nastepnie w menu głównym wejdz w DEV/DEBUG -> Lista ikon. Było to na forum kilkakrotnie. O tym jest też w FAQ.
bart_02
Dzieki za pomoc. Sorry za nieuwage. Postaram sie to wynagrodzic ladnym k.Stylem smile.gif
Pozdrawiam.
KoSiarzPL
Nie ma za co przepraszać, w końcu co za głupek szukał by otpowiedzi na twoje pytanie w działach poświęconych zupełnie odmiennej tematyce. Poza tym we wtyczce nad która obecnie pracuję identyfikator ikonek jest ujawniany wszystkim tylko zastanawiam sie nad łatwą podmianą tych ikon. No i oczywiście czekamy na ładny styl Twojego autorstwa.
zhvir
W jaki sposob wyciagnąć ikonki z mirandy z plikow dll?
Spass
zhvir, ja osobiście mam dwa programy, które to potrafią - AWicons Pro oraz Icon Explorer.
riddle
Reshacker też potrafi.
bart_02
Ja uzywam @icon sushi. Programik jest latwy w obsludze i bardzo przyjemny (no i oczywiscie darmowy smile.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.