Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowe "straszak'owe" ikony :)
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
straszak
Witam... od kilku dni uzywam konnektai przyznam, ze mi sie podoba (korzystam tylko z sieci GG).

Pomyslalem, ze moge tez cos dodac od siebie do projektu, a ze jestem grafikiem to pomyslalem o wygladzie, a konkretnie o ikonach.

Narysowalem juz kilka ikon (narazie) GG, glowny problem polega jednak na tym ze nie znam doklladnego dzialania wtyczki kstyle i przez to mam
wiele problemu z zaimplementowaniem tych ikonek... narazie skorzystalem z xml'a ktory byl w stylu xmas i troche go poprzerabialem,, ale docelowo chcialbym zmienic wszystkie ikonki i uzyskac jakis jednolity styl.

Prosze o pomoc w poznaniu budowy tego xml'a, lub moze ktos zechce sie podjac implementacji ikon, tak zebym mogl tylko je rysowac.

Zauwazylem takze, ze ikonka na pasku windows dziwnie zmienia kolory ?... czy u was tez sie tak dzieje i jak sie tego pozbyc.

Przedstawiam dotychczasowe ikony i dołączam plik z ikonkami i theme.xml (moze wam sie spodoba smile.gif )

dzieki

Załączniki

riddle
Ładne są, nie powiem. Tylko chyba jednak nie dołączyłeś tego pliku. Jeśli chcesz mieć reference, to ściągnij jakiś większy styl - Silk albo SpassModenę na przykład - tam masz plik theme.xml i multum ikonek do podmiany. smile.gif
straszak
tak tak... nie dołączyłem tego pliku... już naprawiam swój błąd.

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.