Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: funK a checky
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Andrzej1307
Mam taki jeden problem... kiedy mam wlaczona wtyczke funK (ale wylaczona ChecKy) to wszystko jest Ok. ale kiedy wlacze Checkiego i uruchomie K jeszcze raz pojawia sie blad...

TAKI
-- file is missing --

i musze wylaczyc funKa i wtedy dziala Checky... te 2 wtyczki mi sie gryza i nie wiem co z tym zrobic...
pomozcie
dulek000
Niestety, wtyczki się gryzą.
Andrzej1307
a da sie cos z tym zrobic? i czy ktos cos z tym zrobi? dry.gif
arct!c
'Wszystko' da sie zrobić smile.gif A jak na razie musisz poczekać na przepisywanie wtyczki którego to podjął sie Sija.
Sija
arct1c: nie nie nie wink.gif stwierdzilem tylko, ze wymaga ona gruntownego przepisania (co nie byloby trudne) w czym moge jak najbardziej pomoc; jesli znalezli by sie jacys chetni, moglbym np. "uwolnic" kod kA2 zawierajacy m.in. klase do obslugi formatowania, statusu, listy sieci i paru innych rzeczy znacznie ulatwiajac development wtyczki smile.gif
keeveek
się gryzą jednak czasami działają razem, np u mnie. postaraj się kombinować z różnym ustawieniem priorytetów wtyczek [shift + strzałki]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.