Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikonka ignorowania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dampis
witam,
chodzi mi o to że chce zmienić wyglad konnekta,tak żeby przypominał gg7 i udało mi się w zadowaającym mnie stopniu,ale nie moge zrobić zeby ikonka ignorowania na liście kontaktów(ta ikonka która jest widoczna jeśli my kogoś zignorujemy)a mianowicie,sama podmiana to nie zaden problem lecz ikonka ta jest w niewłaściwym miejscu tzn za nisko i widać nad nią kawałek ikonki statusu(a jak to dokładnie wygląda pokazane jet na screenie w załączniku)i tu moje pytanie czy jest jaka kolwiek mozliwosc zamiany połozenia tej ikonki??nie przeszkadza mi to zbytnio bo zastapiłem to juz inna ikonką ale jeśli ma to byc styl na wzór gg to i ta ikonka by sie przydała.
kliknij żeby zobaczyć screena
zhvir
a może jak dasz kilka pikseli więcej w tej ikonce pod słoneczkiem to by pomogło?
dampis
próbowałem i tak ale ikonka nie zmienia swojej pozycji,jakieś inne propozycje??
Olórin
Obawiam się że nic z tego nie będzie, można by taki bajer rozwiązać przy pomocy wtyczki...
dampis
aha,no to szkoda,bo ja jak narazie do pisania wtyczek jeszcze mi daaalekkooo i to bardzo,ale kto wie moze kiedys:)
Olórin
Mogę dorzucić do FavIcona, podeślij mi tą ikonę blokowania smile.gif
dampis
wysłałem ci na PM ale nie jestem pewien czy poszło.wiec dam w załączniku posta

Załączniki

Akira
A może udostepniłbys tutaj ten styl... Wiele osób niekorzysta z konnekta z powodu przyzwyczajenia sie do gg.
zhvir
Jak zrobi to udostępni... miejmy nadzieje
dampis
styl ten nie jest mojego autorstwa,ja sobie go tylko zmieniam,dopasowywuje ikonki i kolorki które mi bardziej pasują.znalazłem go chyba na tym forum.no chyba ze moge to go wrzuce

edit:
znalazłem wątek na forum właśnie z tym stylemoto link
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.