Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: knotify i kstatus
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
^BerZerK^
mam takie pytanie - czy te wtyczki sie gryza jak jednoczesnie sa wlaczone? bo mam cos takiego
kbot wlaczony, knotify, skrypt o zmianach statusu no i kstatus tez wlaczony i po pierwsze info o zmianach statusu tylko mam w logu i podczas rozmowy po wyslaniu 3 wiadomosci konnekt sie zwiesza jakis blad w c++ runtime lib costam costam

windows xp pl prof + sp1
case
no a po co Ci kStatus jak masz kNotify??
nix
założeniem jest używanie jednej z wtyczek (K.Status lub K.Notify) uzywanie obydwu na raz jest dublowaniem funkcji
domek
Racjonalnym wyjsciem byloby aby tylko jedna wtyczka byla \"na chodzie\". Bo polowa ludzi napisze skrypty pod kstatus polowa pod knotify a uzytkownicy zostana na lodzie.

Ja juz mialem tak sytuacje bo wtyka status notify dziala tylko z knotify a ja uzywalem kstatus. Problem tym wiekszy ze knotify juz nie widze na stronie konnekta. Moze tylko ja nie widze ale nie wiedze smile.gif
Sija
QUOTE(domek)
Racjonalnym wyjsciem byloby aby tylko jedna wtyczka byla \\"na chodzie\\". Bo polowa ludzi napisze skrypty pod kstatus polowa pod knotify a uzytkownicy zostana na lodzie.

Ja juz mialem tak sytuacje bo wtyka status notify dziala tylko z knotify a ja uzywalem kstatus.  Problem tym wiekszy ze knotify juz nie widze na stronie konnekta. Moze tylko ja nie widze ale nie wiedze smile.gif


1] status notify to nie wtyczka, tylko skrypt, ktory robi to samo co wtyczka K.Status
2] wtyczka K.Notify jest w zipie razem z K.Bot'em, poniewaz oddzielnie nie dziala
shw
wiecej - na k.statusa nie pisze sie skryptow.
k.notify to jakby kolejna wersja k.statusa. tak wiec jezeli uzywasz k.bota to uzywaj k.notify, bez niego - k.status.
nix
ot i wszystko jasne =O] dzieki chlopaki =O) za wyjasnienia
domek
Troche sie zagmatwalem ale chyba wiadomo o co chodzilo.
tnx za helpa. biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.