Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Obrazki
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kwiatekpio
Witam,
od dziś rana mam problem z obrazkami. Nie moge ich do nikogo przesłać. Nie wiecie co może być tego powodem? Znajomym też sie nie chca przesyłać sad.gif
wroobel
Ja mam to samo - nie mogę wysłać, ani odebrać obrazków wysyłanych do mnie:/
Czyżby znowu Padu-Padu przygotowało nam niespodziankę...
GePasta
Dokładnei ja też mam ten sam problem, ja myślałem że coś ja zepsułem i cały konnekt reinstalowałem na marne sad.gif
kwiatekpio
kochana ekipa z gadu-gadu..
dziady!
JarekMk
QUOTE
kochana ekipa z gadu-gadu..
dziady!

LoL a sa jakies szanse ze naprawi sie to sama albo przez jakas aktualizacje?
PZDR!
dulek000
Jak zawsze naprawi się samo, jak admini GG naprawią problem - to ich wina.
kwiatekpio
a na gg7.1 chodzi? bo moze przyblokowali to na inne klienty niż gg7.1?
sprawdzał ktoś? smile.gif
GePasta
nie

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
mlodass
no mi tez nie dziala od kilku dni. prze lipa :/
melawa
Mi też nie działa, koledze też! Bez tych obrazków czuję się jak bez ręki! Wymyślcie coś, proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=6][font=Arial][font=Arial]
Olórin
Każdy kolejny post "Mi też nie działa" wyląduje w śmietniku.
GuZiK
Przecież było nawet na tym forum o tej sprawie. Wysyłanie i odbieranie obrazów działa jak na razie tylko w najnowszej wersji Gadu-Gadu. Proponowałbym napisać maila do tech@gadu-gadu.pl w sprawie, dlaczego nie działa na starszych wersjach programu Gadu-Gadu. Nie przyznawać się, że korzystacie z innego komunikatora, gdyż mogą Wam odpisać jak tak jak koledze, kiedy dodały mu sie do listy podejrzane numery gg...
Olórin
Odpiszą że wspierają tylko najnowszą wersję wink.gif Trzeba spróbować zrobić wtyczkę, która przedstawiałaby się jako GG7.1 wink.gif
undying
Przesyłanie obrazków z GG7.1 na GG7.1 NIE DZIAŁA również.
kwiatekpio
no super, że ktoś wreszcie to sprawdził smile.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
JarekMk
QUOTE
Przesyłanie obrazków z GG7.1 na GG7.1 NIE DZIAŁA również.


hmmm czyli jake sa szanse na to ze zadziala w konnekcie ?
GePasta
dziwne a koleżanka co ma Kadu napisała że może wysyłać obrazki na GG blink.gif huh.gif
kwiatekpio
QUOTE(GePasta @ 2.03.2006 - 15:09) *

dziwne a koleżanka co ma Kadu napisała że może wysyłać obrazki na GG blink.gif huh.gif


koleżanka...
nie rozśmieszaj mnie, ona wkleiła obrazek zobaczyła ze wszedł do okienka i powiedziała ci ze działa... biggrin.gif
lhs
Uprzedzam - jeszcze jeden post w tym stylu i pogadamy sobie inaczej.
kwiatekpio
boże jakie zmulenie,
prosta wymiana zdań wam tak wadzi, wyzywamy kogoś, obrażamy, demoralizyjemy, odstępujemy od tematu?
pewnie admin zaraz wyrzuci tego posta, ale może ktoś go przeczyta wcześniej,
pozdro

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
lhs
Tak - obrażasz kogoś i odstępujesz od tematu. I z moderatorem rozmawiasz, więc admina wzywać nie musisz.
GePasta
Pewnie mu chodzi o cytowanie całej wypowiedzi
lhs
Więc żeby nie miał żadnych wątpliwości, wyjaśniam: nie chodzi o cytowanie całej wypowiedzi.
zhvir
To nie obrazanie tylko przypuszczenia. A sądząc po reakcji chyba kwiatekpio nadepnął komuś na bardzo czuły odcisk... a poza tym takie odpowiedzi to na priva sie daje a nie zeby pokazac swoja wyzszosc na forum jaki ja jestem tu ważny itp
lhs
Na priva - tylko jeden zainteresowany by się dowiedział, że nie będę tolerował obrażania kogokolwiek, również dziewczyn.

Publicznie - dowiedzą się wszyscy, i być może ugryzą się w klawiaturę, jeżeli im samym wpadnie kiedyś do głowy coś podobnego napisać.

Nie obrażanie, tylko przypuszczenia - mogę pójść na kompromis i nazwać to "obraźliwymi przypuszczeniami". Różnica, jak dla mnia, żadna.

Pokazywanie wyższości itd, itp - LOL
zhvir
więc powiem że uważam podobnie jak kwiatekpio: moim zdaniem koleżanka niebardzo orientuje sie kiedy obrazki dochodza a kiedy nie dochodzą (zrtesztą zupełnie nieistotne jest w tym przypadku czy to koleżanka czy kolega) to jest moje zdanie i nie musi być ono zgodne z rzeczywistością, jednakże dobrze jest gdy można powiedzieć to co się myśli i nie być ustawianym przez wszelkiej maści operatorów, moderatorów, adminów, ownerów itd itp
ciolo
Wie czy nie wie to ma być argument. To jest dziewczyna, szacunek powinien się należeć, a ironiczne wypowiedzi w stosunku do jakiekolwiek osoby (nie tylko dziewczyn) są przykładem dziecinady.
lhs
OK, podyskutujmy sobie, zanim oboje stąd wylecimy.

QUOTE(zhvir @ 2.03.2006 - 18:12) *
[...] zupełnie nieistotne jest w tym przypadku czy to koleżanka czy kolega [...]

Jest to wyjątkowo istotne w tym przypadku, ponieważ przeoczyłeś chyba fakt, iż kwiatekpio był łaskaw w swoim cytacie wytłuścić słowo "koleżanka" - wszystkie więc jego "przypuszczenia" dotyczyły ogólnie dziewczyn jako uosobienia głupoty. Tak to odczytałem, stąd moja reakcja.

QUOTE(zhvir @ 2.03.2006 - 18:12) *
[...] dobrze jest gdy można powiedzieć to co się myśli i nie być ustawianym przez wszelkiej maści operatorów, moderatorów, adminów, ownerów itd itp

Jeżeli chcesz dyskutować o granicach wolności słowa - załóż odpowiedni topic w hydeparku.

EOT z mojej strony.
zhvir
No to się założy jeden temat o wolności słowa, drugi o błędach ortograficznych, a trzeci "czy dziewczyny potrafią obsługiwać komputery?"

I ja też skończyłem OT
GePasta
ale się rozgadaliście, a już się ucieszyłem że skoro tyle postów jest to macie rozwiązanie tego problemu biggrin.gif
kwiatu5
wysłałem e-mail do obsługi technicznej gg.
bede im truł d*pe dopoki nie zrobia.
GePasta
CODE
30.01.2006 [18:23]

Antyspam w Gadu-Gadu

Autor: Olórin
Ponad tydzień temu pisałem na temat filtrów antyspamowych w Gadu-Gadu. Od początku użytkownicy raportowali że ma to jakiś związek z przesyłaniem obrazków przez GG, dziś wreszcie zhvir ustalił tą zależność - próba wysłania większego niż 255 KiB pliku, kończy się czasową blokadą konta. Aby się przed tym zabezpieczyć należy zaznaczyć opcję Konfiguracja » Użytkownik » Gadu-Gadu » Obrazki » Sprawdzaj maksymalny rozmiar obrazka jaki można wysłać.  


pobrane z http://konnekt.wiadomosc.info/


Może to wyjaśnia nasze problemy, choc mam ustawione że maksymalnie wysyłą mi pliki 255KB blink.gif
Olórin
Problemy wyjaśnia to że na zwykłym gg też nie działa.
GePasta
Ale na żadnym serwisie o gg nawet na głównej stronie gg nie ma wzmianki o tym ze przesyłanie obrazków nie działa mad.gif
kwiatu5
a tak apropos zapytam, czy na tlenie działa przesyłanie obrazków i czy do konnekta jest jakaś wtyczka?
dulek000
QUOTE(kwiatu5 @ 14.03.2006 - 17:18) *
a tak apropos zapytam, czy na tlenie działa przesyłanie obrazków
Podejrzewam, że na Tlenie też nie działają obrazki z GG, skoro nawet w oryginalnym kliencie nie działa. A obrazki przesyłane przez Tlena pewnie działają.

QUOTE(kwiatu5 @ 14.03.2006 - 17:18) *
i czy do konnekta jest jakaś wtyczka?
Wtyczek do Konnekta jest bardzo wiele…
kwiatu5
nie chodzi mi o przesyłanie obrazków do ludzi z gg, bo wiem ze to nie mozliwe.. pytam tylko czy jest jakaś wtyczka do przesyłania obrazków miedzy uzytkownikami sieci TLEN

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
dulek000
Niet.
lhs
Zamykam, zanim kwiatekpio aka kwiatu5 zapyta o wtyczkę umożliwiającą przesyłanie obrazków pomiędzy użytkownikami sieci ICQ poprzez transport Jabbera.

(aka - also known as)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.