Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czas ostatniej aktywnosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MiLKA
Witam, nowa wersja ma juz pokazywanie czasu ostatniej aktywnosci w informacji o kontakcie, ale niestety w tipie zamiast tej informacji jest caly czas nieaktywny

aha, jeszcze dwie rzeczy ktore chcialem zasygnalizowac (czekalem do nowej wersji, bo myslalem ze zostana naprawione)
1) zdarza sie ( nie zawsze, ale zdarza ) ze po zmianie ustawien toolbara w oknie rozmowy znika caly toolbar sad.gif( nie wiem w jakich dokladnie warunkach to sie zdarza, ale czasami znika sad.gif
2) wejscie do konfiguracji i klikniecie OK czasami zeruje opis statusowy ( tez to sie czasami zdarza )

Abstrachujac od tego co napisalem, to nowa wersja jest SSSUUUPPPEERRR
MiLKA
Pobawilem sie chwilke i znalazlem przyczyne znikania toolbara w oknie rozmowy.

jak to zrobic ;P
* mamy wlaczone pamietanie zawartosci okienka po zamknieciu
* otwieramy okienko rozmowy np.: jasia po czym zamykamy
* otwieramy kolejne okienko rozmowy innej osoby i zmieniamy ustawienia toolbara, np.: strzałki
* otwieramy okienko rozmowy jasia i probuje zmienic ustawienia strzalek
* toolbar znika sad.gif(((
cRoMo
Potweirdzam. Ciezko znalezc takie zakamuflowane bugi, a co dopiero znalezc sposob na ich odtworzenie smile.gif
miluti
QUOTE(MiLKA)
Witam, nowa wersja ma juz pokazywanie czasu ostatniej aktywnosci w informacji o kontakcie, ale niestety w tipie zamiast tej informacji jest caly czas nieaktywny
Już zdążyłem zapomnieć że jest taka funkcja bo odkąd Konnekt źle informuje nie mam jej włączonej a przyznam że wcześniej korzystałem z niej.
Dziś kumpel zaczął się dopytywać o co chodzi z tą aktywnością bo u wszystkich na liście jest tak samo...

Kiedy zmieni się coś w tym temacie?
daten
Hey!
Jakoś mi (chhoc ze 10razy probowalem) toolbar niechce zniknąc smile.gif (na szczęście) Narazie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.