Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GTalk Reloaded
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
riddle
Najnowsze emotikony z Ajaxowego GTalka w GMailu.

Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (gtalk2.zip) (11 ikon)

Co w nich najlepszego? Sami zobaczcie: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (smile.gif)

Dla tych co nie zobaczyli, bo animacja jest tylko 1 raz: Przewracają się na bok po wpisaniu. ;-)
misiekf
fajne one są... ale chyba zbyt małe jak do zastosowania w konnekcie...

edit : a nawet nie... miłe dla oka smile.gif
minimalistyczne smile.gif
uwaman
I wypadałoby też zrobić wersję w białym kolorze, bo przy czarnym stylu w KievIEw nie najlepiej to wygląda :/
Graveer
Ikony świetne, tylko mało ich; brakuje kilku podstawowych. No i po chwili przestają się animowac, tzn. np. w wiadomości "coś_tam<emotikona>" emota pojawia się pionowo nie aniumuje się, dopiero po wpisanu następnej wiadomości (albo odebraniu wiadomości) emota zmienia się w poziomą BEZ animacji. No ale mimo to sam pomysł na emoty uważam za genialny wink.gif
riddle
Mają mankamenty, ale ja tylko złożyłem paczkę. I tak dorobiłem jedną emotkę, bo była tylko w postaci fragmentowanej (equalsad… 12 do …1.gif) i musiałem ją złożyć w ImageReady.

Jednak wystarczyłoby o 8° obracać obrazek i można ich zrobić masę. Opóźnienia wynoszą kolejno 0,7sek - 0,08 sek dla 9 kolejnych - 0,1sek - 0,1sek - 2sek dla 12 klatek.
bialy663
Tutaj jest jeszcze kilka emotek GTalkowych
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.