Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt się nie uruchamia
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
silo1992
Mam problem ;/ a mianowicie gdy klikam na ikonę wypasionego programu Konnekt on nie chce się włączyć pokazuje się klepsydra obok kursora i po chwili znika ;/ Miałem też taki problem po re-instalce windowsa konnekt działał ale wiadomości nie dochodziły ;/ tak jak by była tylko nakladka graficzna a konnekt DOWN sad.gif ... Mam Widnowsa XP z Service Packiem 2 ...
Mój numer GG to 5648263

P.S szukałem w wyszukiwarce podobnego tematu ale nie odnalazło .. Jak by istniał taki temat to przepraszam i prosił bym o linka do niego ... Z góry THX
Nardin
Nie będę zakładała nowego tematu skoro już tutaj taki jest, a mianowicie pobrałam aktualizacje i wszystko było ok. Chciałam wysłać smsa do sieci plus i nagle wywaliło mi całego konnekta. To nie jest problem, ale teraz on nie chce sie uruchomić. Na pasku mam 2 słoneczka (po ściągnięci jakiś wtyczek m.in. actio, auto status, favicon, sprzataczk, olew.k) włąściwie to wszystkie nowe ściągnięte.
Czym to jest spowodowane? Pisaliście coś o logach, no ale jak ja mam to wykorzystać?
riddle
Wtyczki ściągaj tylko jeśli będziesz ich używała. ;-)

http://faq.konnekt.info/sql_params.php#plugins i wyłącz niepotrzebne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.