Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [BUG] Sortowanie kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MiLKA
Witam, w nowej wersjie chyba źle działa metoda sortowania kontaktów. Mam włączona funkcje Sortuj i pokaż ikonkę aktywności i niestety kontakty które są dostępne nie zawsze są dobrze sortowane, ponizej na obrazku. Zdarza sie rowniez, ze po wlaczeniu kLanu, moj komputer wedruje na sam dol kontaktow dostepnych. Pomaga wtedy zmiana statusu kLanu.

user posted image
Przemek
U mnie jest wszystko w porządku sad.gif
case
QUOTE(MiLKA)
Witam, w nowej wersjie chyba źle działa metoda sortowania kontaktów...

mam dokladnie ten sam problem i jest on powodowany przez kStyle - kiedy odznaczylem opcje: czcionki, kolory i ikony w kStyle wszystko wrocilo do normy...
MiLKA
Zdarza sie to nie zawsze, ale czasami... Jak narazie nie znalazlem zadnej zaleznosci, z wyjatkiem kLanu, gdzie dzieje sie to zawsze... Pomecze K jeszcze troszke to moze wyjdzie w jakich warunkach ten blad sie pojawia.
case
QUOTE(case)
...kiedy odznaczylem opcje: czcionki, kolory i ikony w kStyle wszystko wrocilo do normy...

jednak nie do konca - jesli ktos zmieni status wskakuje od razu na sama gore listy :? cos jest jednak w nowym K nie tak...
hao
Owszem. Bierze pod uwagę czas ostatniej aktywności podczas sortowania, chociaż nie za bardzo powinien smile.gif Będzie poprawione w .99
Maciej_Kowalewski
swoja droga - czasu aktywnosci u mnie nie pokazuje, z sortowaniem tez problem...
gilek
przydała by się jeszcze opcja "ogranicz główną grupę", a mianowicie chodzi o to żeby k nie pokazywał kontaktu w głównej grupie jeżeli ten znajduje się już w innej.
Sija
QUOTE(gilek)
przydała by się jeszcze opcja \"ogranicz główną grupę\", a mianowicie chodzi o to żeby k nie pokazywał kontaktu w głównej grupie jeżeli ten znajduje się już w innej.


to juz bylo omawiane... korzystaj z funkcji szukaj...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.