Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie i mały problem :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Przemek
Hao mam w sumie dwa pytania może były już poroszane (raczej na pewno) ale ni mogłem ich odnaleźć więc jak to nie jest dla Ciebie klopot to odpowiedz.

1) Po zainstalowaniu (zastsowaniu) stylu Cube zawsze z osobami które mają status opisowy i ich nie ma oprócz tej żółtej karteczki po prawej stronie kontaktu osoba ma ikonkę czerwoną z białym środkiem. Wytłumacz mi co ta ikonka znaczy. Czy nie powinno być tak że ikona powinna być tylko czerwona (jako niedostępna) i status opisowy tylko?

2) Przy jednej osobie która mam status dosyć długi (choć inne mają dłuższy się mieści) nie zmieścił mi się na "TIP'ie" po zwiększeniu czcionki jednak się zmieścił. Tak po zwiekszeniu a nie po zmniejszeniu coś chyba jest nie tak nie wiem daj znać.
hao
1) to zamiast znaku zapytania
2) to różnie bywa. Zależy od tego jak windows wyliczy wymagany obszar dla czcionki... Kiedyś się za tego tipa zabiorę porządnie, na razie trzeba się do niego przyzwyczaić i najlepiej go nie dokować...
Przemek
Nie dokowac TIPa jak?

Co do tego znaku zapytania to juz się wyjaśniło kiedyś mi te znaki to jak włączylem konnekta pokazywały się do momentu aż go nie wyłączyłem :?
Dzisiaj zauważylem że się pojawiają jak ktoś zniknie ale chyba się odźwieża bo po kilku minutach jak zauważyłem ikonka zmienia się na samą czerwoną smile.gif

Dziąki Hao za wyjaśnienia
Przemek
Aha i jeszcze jedno pytanie Hao jakbyś mi mógł wyjaśnić czemu na wszystkich TIPach jak już przy nich jesteśmy pisze mi niedostępny nawet jak ktoś jest ?
hao
Już pisałem że to bug
Przemek
Oki dzięi Hao za wyjaśnienia smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.