Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: orbital
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
sasquacz
ekhm ekhm. tadam - przedstawiam zestaw ikonek zrobiony na podstawie orbital suite ( http://www.deviantart.com/deviation/3957259/ ). utalentowanym grafikiem raczej nie jestem i w wielu momentach wyszedl mi bardziej handmade niz orbital, ale wazne ze pasuje wink.gif sporo ikon brakuje, ale to dlatego ze robilem ten zestaw pod siebie i pod to czego uzywam. dolaczam tez obrazek do tlok'a i styl do knotify.

update - ver 0.2 (04.03.2006)
spialem sie troche i dorobilem te ikonki do tlena wink.gif

podglad:


knotify:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (orbital_knotify.rar)

tlok:


schemat:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (orbital.zip) (+56)

no i zapomnialem, styl do kieview:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (orbital.css)
riddle
Bardzo ładne. 5ka
beosia
Całkiem fajne. 4ka

Byłaby 5ka jakbyś jeszcze pamiętał nie tylko o użytkownikach gg ale także o innych (brak ikonek dwutlenka)

Pytanie: W jaki sposób zrobiłeś kolor taba aktywnej grupy taki jak kolor tła? Czy to zależy od stylu windowsa? jeśli tak to jaki to styl?
zimaq
Mi się podoba.
Ogólne wykonanie bardzo dobre, minus tylko za mała ilość ikonek. Ale to się może zmienić, prawda? smile.gif

@beosia: to tak w orbitalu juz ustawione jest smile.gif
sasquacz
update - ikonki do tlena
beosia
@zimaq: chyba nie myslimy o tym samym
sasquacz
beosia: zimaq ma racje. zrobilem kolor tla taki jak byl tab, a nie na odwrot wink.gif
beosia
A ja się pytałam co to za styl windowsa i nie uzyskałam odpowiedzi
bialy663
@beosia To Orbital Suite masz w pierwszym poście linka
swallower
Dlaczego schemat nie działa u mnie? Ikonki i kolory się włączają, ale samo systemowe menu główne wygląda tak jak zawsze. Gdzieś przeczytałem, że to wina posiadanego sytemu (u mnie XP), czy to prawda? Nie da sie w XP zmienić wyglądu okna głównego?

Pozdrawiam
sasquacz
pewnie ze sie da - visual styles. osobiscie polecam stylexp - sciagnij sobie z jakiegos emula, czy cos bo to platne jest. a potem tylko http://www.deviantart.com/deviation/3957259/

zimaq: tak, tylko ze mi nie dzialal smile.gif za to stylexp jak najbardziej. widac zalezy od szczescia/kompa/oprogramowania/czegos tam wink.gif
zimaq
Ja tam polecam Universal UXTheme-Patcher.
Jest za free, a efekt daje taki sam...
Rafit
Zbyt godny styl tylko szkoda ze dużo braków w ikonkach i ten czarno/biały... sad.gif Kolor też by się przydał.
Poncio
ja uzywalem styleXP,WindowsBlind oraz uniwersal UXThemes ale najbradziej mi sie podobaja style z CrystalClear:D bardzo polecam
raben
Lubię ciemne kolorki/szare ale ten jest za szary statusy sieci, na początku myślałem że mam offine wszystko. Dlatego wróciłem do s.a0x smile.gif ale ogólnie ładny styl.
sasquacz
mial pasowac do orbital, a ten jest szarawy wink.gif wiecej ikonek nie dorobie, bo niestety stracilem projekty
szczeniak191
Mam pytanie.... jak zrobiłeś te dodatki w stylu bash.org, tvn, pogoda itp? To są jakieś nr gg czy jakaś wtyczka ?
sasquacz
bash i pogoda to agenci jabbera, program tv to checky. poszukaj na forum wink.gif
szpon
mógłby ktoś podać link do stylu windowsa bo tamten już nie działa tzn działa ale nie da się pobrać
Spass
http://www.customize.org/details/27052
szpon
dziękuje smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.