Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Krytyk in Dwutlenek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
@ndy
Kolejny krytyk podczas łączenia z siecią Tlen.pl...

----EDIT----

I kolejny krytyk...

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x01433326 in the "dwuTleneK.cJabberBase::ListenThread" thread.
Information: can't read 26d7

lastIM: 246(0x0 , 0xf1)(34B) [dwuTleneK->CORE]

Stack trace:
.00033326 g_slist_append+0x00000086 [libglib-2.0-0_2.8.4.0]
.00009BBD public: static class Stamina::LibInstance & __cdecl Stamina::LibInstance::get(void)+0x0000429D [dwutlenek_0.1.10.0]
.0001DF2F g_main_context_acquire+0x0000055F [libglib-2.0-0_2.8.4.0]
.0001E0F9 g_main_loop_run+0x00000159 [libglib-2.0-0_2.8.4.0]
.00002D6F _IMessageProc@4+0x000016BF [dwutlenek_0.1.10.0]
.0000509C _IMessageProc@4+0x000039EC [dwutlenek_0.1.10.0]
.0001C012  [konnekt_0.6.22.137]
.0000B50B GetModuleFileNameA+0x000001B4 [kernel32_5.1.2600.2180]
Nastąpi zamknięcie programu!


yeltzyn
Od kilku dni zbieram krytyki. Myśle, że jest to związane z ostatnimi 2ma betami programy Tlen. Może nazmieniali coś kodzie sieciowym.

Załączam "wtyczka zrobiła bubu: przejmujemy się ?" i do tego .log


Poniżej załączniki:

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_06_03_08_01_.rar)
Godlike
Mam dokladnie ten sam blad co @ndy, juz od ladnych paru miesiecy kazda proboa polaczenia sie z tlenem konczy sie wywaleniem konnekta i identycznym bledem mad.gif Czy ktos juz wymyslil jak to naprawic?
dulek000
Takie błędy powodowały stare biblioteki kRSS. Spróbujcie ściągnąć ponownie z kUpdate GLib, LibXML2 i SigC (Menu główne->Aktualizacje->Aktualizacje->Więcej opcji->kUpdate->Biblioteki->Pozaznaczać co trzeba->Start).
John Cooper
Jeżeli łączymy się pare razy, i za kazdym razem gdy finał to niepowodzenie, za którymś razem Konnekt pada, i trza uruchomić go ponownie...
@ndy
Tutaj trzeba poprawić samego Dwutlenka...
zhvir
ciekawe kto ma to zrobić skoro nikt sie do tej wtyczki nie przyznaje tongue.gif
jedynym sposobem jest poproszenie np ursusa6, który tak dobrze zrobił wtyczkę do aqq, żeby w następnej kolejności uszczęśliwił użytkowników tlena (może nawet doczekamy się wtedy przesyłania plików!!)
Godlike
Hmm cos widze ze przynajmniej tymczasowo lepiej uznac ze cos takiego jak Tlen w Konnekcie w ogole nie istnieje huh.gif
Chociaz tak z drugiej strony jednak dziwi mnie ze na komputerze w pracy gdzie tez mam Konnekta i dwutlenka laczy sie on bez najmniejszych problemow nawet pomimo tego ze jest tam sypiacy sie Win98 mad.gif , proxy i pewnie inne atrakcje o ktorych nawet nie wiem.
Mucha
Kolejne krytyki w dtutlenku w zalaczniku. Dodam ze:
1. Wywalilem wszystkie "beta" wtyczki, bo na poczatku myslalem ze to moze przez ktoras z nich
2. Nie mialem polaczenia z internetem
Wystepuje tak samo jak u poprzednikow, jak sie pare razy zmieni status
Godlike
Qrcze, dziwna sprawa. Wylaczylem wtyczki po zainstalowaniu ktorych jak mi sie wydaje dwuTlenek zacza miec te krytyczne bledy. Na obydwu komputerach wylaczylem: pisaka, kTerminarz i FavorKi no i na obydwu pomoglo biggrin.gif Ale jak zaczalem spowrotem kolejno wlaczac po jednej wtyczce zeby sprawdzic ktora dokladnie robi takie problemy ale krytyki nagle zniknely i nawet po wlaczeniu wszytskich tlen jak za dawnych dobrych czasow laczy sie zaraz po uruchomieniu konnekta. Szczerze to ja juz nic nie rozumiem wacko.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.