Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: OnLine
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Olórin
QUOTE
Najwięcej użytkowników 18 było obecnych Czw Maj 15, 2003 6:32 pm


widać że nowa wersja i kbot przyciągają naród :]
starly
Czy tu zawsze jest tak nie wielu urzytkowników?pierwszy raz rozmawiam na takim czyms jak forum. W sumie czlowiek uczy sie cale zycie( i glupi umiera :twisted: )
miluti
Konnekt jest na razie popularny wśród osób które wiedzą trochę więcej niż tylko to jak włączyć kompa i uruchomić na nim gierkę, z czasem sytuacja się zmieni ale wydaje mi się że teraz jest ok.
Lepiej by było tu mniej ludzi i wypowiedzi za to sensownych i wnoszących coś do projektu.

Starly, długo zamierzasz z nami pozostać? Czasami przydałaby się opinia płci pięknej i nie mówię o tematach czysto technicznych smile.gif
starly
myślę ze jeszcze troche tu zostane bo coraz bardziej mi sie podoba , a na jakie opinie czekacie? nie wiem czy bede w stanie sprostać
:wink:
miluti
W tym wątku zrobiło się interesująco biggrin.gif
Flind
QUOTE
pierwszy raz rozmawiam na takim czyms jak forum

starly to chyba mam tez zła nowine dla ciebie bo wpradzie teraz duzy ruch jest na forum ale nie raz sa takie przestoje ze ja przez cały dzien siedze i czekam az ktos cos sie odezwie i kiedy bede sam mogl cos skrobnac. na dynamiczna rozmowe czesto nei ma co liczyc.

a tak a propo co z tym ircem na stronie konnekta ??
hao
Hehe, forum jest do dyskusji a nie do zwykłych rozmów smile.gif
Olórin
do zwykłych rozmów są pw i programy Konnekto-podobne
Olórin
QUOTE(Flind)
[qu
teraz duzy ruch jest na forum ale nie raz sa takie przestoje ze ja przez cały dzien siedze i czekam az  ktos cos sie odezwie i kiedy bede sam mogl cos skrobnac. na dynamiczna rozmowe czesto nei ma co liczyc.

a tak a propo co z tym ircem na stronie konnekta ??

przez noc przybyło ponad 100 postów, jak czytałem je to ciągle przybywały nowe, teraz nic sad.gif ciągle odświeżam ale nic nowego sad.gif

a co do irc'a to można by zrobić(jako bajer) skrypt w kbocie który jeśli dostanie msg'a od osoby która zarejestruje się (odpowiednią komendą) to rozsyla tą wiadomość od pozostałych zarejestrowanych :], chociaż plugin do irc'a był by dużo lepszy....
SandmmaN
QUOTE(Flind)
a tak a propo co z tym ircem na stronie konnekta ??

Co do IRC'a i strony to ja nic niewiem tongue.gif, ale jezeli chodzi o sam kanał to #konnekt na polskiej sieci IRCnet jest w dobrych rękach i narazie nie ucieknie, więc pozostaje czekać na obsługę IRC'a na www.konnekt.info lub odpalic mIRC'a lub innego klienta wink.gif
PS-Nawet jak ktoś już skusi się i odpali klienta ircowego, prosze nie liczyc na atrakcje, gdyż na # póki co stoją głownie boty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.