Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikony transportów - jak zmienić
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
hexplor
Witajcie!

Siedziałem dzisiaj godzine w pracy szukając odpowiedzi na to pytanie. Wszędzie gdzie znalazłem pokrewne topici, odpowiedź była wymijająca albo jej wogóle nie było.

Chciałbym raz na zawsze usłyszeć. Czy da się w jakiś sposób zmienić ikonę dla transportu (jako grupy, nie dla konkretnego kontaktu)

Bo mam taki problem że Konnekt nie rozpoznaje mi ikony tlen-a (nazwa transportu to tlen.jabber.atman.pl ) W poprzednich postach czytałem że jak wychodziła wtyczka dla sieci jabber to jeszcze wtedy transportu do O2 nie było. Teraz jest. Czy da się to jakoś zmienić ? Mam dosyć obszerną liste kontaktów i dużo osób wyświetla mi się z ikonkami żółtej żarówki.

W PSI było to bardzo proste bo w ustawieniach wyglądu > Własne dodawało się konkretną ikonkę dla @tlen.jabber.atman.pl . Wiem że w konnekcie jest to niemożliwe, ale może się da pozmieniać to w jakichś plikach ? Tak samo chciałbym zrobić z transportem SMS i nagłówkami RSS (transport JIM) ? Da sie czy nie da sie smile.gif Wystarczy nawet krótka odpowiedź smile.gif

Pozdrawiam
Olórin
Użyj wtyczki FavIcon.
hexplor
Rozumiem, próbowałem, tylko wtedy zmieniam ikone dla konkretnego kontaktu, natomiast ja chciałbym zmienić ikonke dla wszystkich kontaktów posiadających @tlen.jabber.atman.pl. Czyli konkretniej dla całego transportu za jednym zamachem...

// Nie cytuj poprzedniego posta!
Olórin
No niestety w tej chwili nie jest to możliwe (ale jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zrobienie takiej wtyczki [współpracujacej z FavIcon] nie byłoby takie trudne)
Akira
moze przenies sie na wtyczke dwutlenek. Obejdzie sie transport
hexplor
Raczej nie..., lubie od czasu do czasu zmienić komunikator i chce mieć wszystko na miejscu wink.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.