Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filtr wiadomosci wysylanych
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Lwiczek
Czy byłaby możliwość stworzenia wtyczki która z tekstu wysyłanej wiadomości wycinałaby zadane fragmenty [nie musi być nawet regexp wink.gif]. Taka autocenzura smile.gif

Na programowaniu sie nie znam za bardzo, ale wydaje mi sie ze w momencie kiedy tekst wiadomosci jest przekazywany z okienka wpisywania [po nacisnieciu enter] laduje w jakiejs kolejce, tu moglby byc sprawdzony przez wspomniana wtyczke na ewentualnosc wystapienia zadanego ciagu znakow, ktory w przypadku wystapienia zostalby zamieniony albo na dowolnie inny zdefiniowany albo po prostu wyciety... a potem wiadomosc wedrowalaby dalej smile.gif

EDIT (w sumie do wiadomosci Olórin z kosza ;P): Chodzi mi o to, że wiadomość która od nas wychodzi nie zawierała danego ciągu znaków żeby u naszego konwersanta się one nie wyświetlały... bo o możliwości nie wyświetlania lokalnie wiedziałem smile.gif I od razu sie zapyam - czy napisanie takiej wtyczki byłoby trudne dla jakiegoś totalnego /njubi/ ? :>
KoSiarzPL
Pytanie zagadka. Po co pisać coś do danej osoby, następnie jej to wysyłać tylko po to żeby to do niej nie doszło?
lhs
Po to, żeby szef dostał taki tekst: "się, ci w, to!!!"
Lwiczek
Chociazby... na przyklad niektore osoby na mojej liscie sa przewrazliwione na niektore emoty/zwroty/slowa a czasami po prostu jak szybko pisze to wysle mimo ze nie mialem takiego zamiaru... poza tym czasami w chwilach... naglego przyplywu furii nie zawsze panuje sie nad tym co pisze a jednak powinien byc zachowany odpowiedni poziom slownictwa wink.gif
Lwiczek
Lenistwo, przyzwyczajenie... jak zwal tak zwal... zglosilem propozycje i tyle... potem sie zapytalem czy byloby to ekstremalnie trudne do wykonania nawet dla /njubi/ bo moze sam bym nawet był w stanie cos takiego w najprostszej postaci zmajstrowac...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.