Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: utrata polaczenia
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
kilnik
mam taki problem ze dokladnie co 2 minuty mnie rozlacza z gg. nie wiecie dlaczego?? o serwach nie mowcie bo juz probowalem... a co dziwne inne odoby na moim konnekcie nie maja tego problemu, dzieje sie tak tylko z moim profilem
zaciek
najbardziej prawdopodobne jest to ze ktos zna twoje haslo i loguje sie do sieci gg, wiec dlatego cie wywala.
poza tym w ostatnich dniach gg mialo kilka padów
kilnik
napewno nie bo w tym czasie jestem niedostepny jak mnie rozlacza a pozatym regularnie co 2 minuty, kompa sprawdzilem na viry i inne syfy. hehe co najlepsze na zwyklym gg tez mnie rozlacza. moze jakis ban?? nie mam pojecia...
dulek000
To, że jesteś niedostępny nic nie znaczy - koleś może być ukryty. Jesli na GG też Cię rozłącza to to najprawdopodobniej właśnie włamanie.
Solaker
Mam podobny problem. Rozłączam się z serwerem co około 2-3 minuty, czasem rzadziej. Zalogowałem się na innym numerze, problem ten sam. Stąd też nie sądzę,że to włamanie albo inny klient ustawiony na ten sam numer. Może to kwestia jakichś ustawień firewalla (na razie, z lenistwa korzystam z windowsowego)? Mam nadzieję, że to wina protokołu (gg dll 1.7.2.0)

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Qbbas
U mnie to samo. Co 2 min mnie wywala z GG. Podajcie jakąś konkretną radę jak to naprawić
lhs
Przeczekać Święta.
loopka
ja mialam taki przypadek ze jak zainstalowalam sobie konnekta to mialam zainstalowany MKSvir. jak sie okazalo to on powodowal ze programy nie dzialaly prawidlowo (bo wszystko blokowal) i to ze konnekt rozlaczal mi sie co 2-3min.. po odinstalowaniu MKSa (i zainstalowaniu nortona) problem znikl. w moim przypadku byla to wina (moze za dobrego) antywirusa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.