Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zaćmienie...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
CEHU
Nie no ja piernicze zróbcie coś z tym bo ja juz nie mam siły!!

opis:
Jezeli komputer jest dłużej włączony cały windows przy naciśnięciu prawego klawisz myszki nie pokazuje funkcji tylko jest czarno na funkcjach tak samo sie dzieje przy funkcjach w oknie np. przy naciśnieciu "plik" dopiero jak przelece myszką po tym to pojawiaja się napisy...

Przykład u dołu
Sad
blad driverow?
btw: co to za tapeta? smile.gif
Olórin
Za dużo obiektów GDI/USER?
CEHU
a można prościej blush.gif
bo nie weim co ma zrobić aby to znikło wink.gif
a tapeta jest mojej produkcji czyli prościej mówiąc "zimowe słońce w parku szczytnickim:)
Aule
Najprościej zrestartować komunikator wink.gif A troche trudniej powyłaczać niepotrzebne wtyczki, chociaż z doświadczenia wiem, że takie rzeczy sie czasem 'same' robią. Kolega miał minimum wtyczek, a K i tak po kilku godzinach pracy wymagał restartu.
CEHU
nawet jeśli zrestartuje konnekta to nadal jest to zaćmienie... dopiero po restarcie komputera znika na pare godzin, naprawde nie da się nic z tym zrobić?
Aule
Upewnij się, że masz najnowsze wersje wtyczek, a najlepiej zostaw tylko te, których naprawde używasz.
CEHU
Dobra powyłączałem wtyczki z których żadko korzystam i mam nadzieje że bedzie lepiej smile.gif
Czekam aż ludzie z konnekta się zajmą poprawą stanu rzeczy konnekta rolleyes.gif




pozdrawiam i dzieki wink.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
Olórin
Ale kto powiedział że przyczyną jest konnekt, zwłaszcza że piszesz że
QUOTE
nawet jeśli zrestartuje konnekta to nadal jest to zaćmienie... dopiero po restarcie komputera znika na pare godzin

Aule
Wyłączenie niepotrzebnyh wtyczek na pewno nie zaszkodzi wink.gif
CEHU
QUOTE(Olórin @ 4.03.2006 - 13:32) *

Ale kto powiedział że przyczyną jest konnekt, zwłaszcza że piszesz że

Sprawdzałem to w ten sposób że mam dwa kompy TEN SAM WINDOWS!! tzn. ta sama kopia z tym że na jednym sa wszystkie programy jak na tym piewszym OPRÓCZ konnekta chodziło w takim samym czasie na tym gdzie jest konnekt powstało to zaćmienie na tym drugim gdzie nie ma nie występuje to!
oprócz tego moja dziewczyna tez ma konnekta i ma to samo sad.gif

Olórin
Ściągnij process explorer od sysinternals i kiedy to zacznie się dziać sprawdź ilość obiektów GDI oraz USER alokowanych przez procesy (musisz włączyć stosowną kolumnę).

Tak poza tym to dodaj listę używanych wtyczek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.