Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wiesza sie... :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
koroner
Sciagnalem nowa wersje (0.6.17.98) i wsio byloby ok gdyby sie nie wywalal. W momencie laczenia wyskakuje okienko "konnekt.exe wygenerowal bledy i zostanie zamkniety...". Poprzednia wersja dziala bez zarzutu, ale ja zachlanny chcialem sie juz nowa cieszyc :)

Coz poczac???
Ludwik
A nie masz uruchumionego K.Bota, to vhyba najbardziej niestabilna ze wtyczek. Wogle warto poeksperymentować z wtyczkami i zobaczyć czy to nie wina którejś z nich...
Przemek
Mam to samo niestety nie ma żadnych szans na ponowne uruchomienie Konnekta pobawiłem się nim dzień. Spróbuję skasowac katalo i pliki z archiwum i danymi może coś pomoże dam znać
Przemek
Mam rozwiązanie przynajmniej u mnie. Najprawdopodobniej uszkodzeniu jakiemuś ??? uległy pliki z danymi. Jeżeli masz Windowsa XP to usuń katalog: C:\Documents and Settings\###tu twoja nazwa użytkownika###\Application Data\stamina\konnekt i katalog z nazwą profilu.

Niestety utracisz całą bazę histori i konta oraz liste użytkowników.
Mi pomogło i teraz konnekt znowu dziala.

P.S
Możliwe że nie trzeba usuwać całego katalogu a jedynie któryś z plików uszkodzonych tego nie sprawdzalem usunąłem cały katalog.
MiLKA
Mialem podobny problem jak bawilem sie testem floodowania w kBocie. Zaczalem testowac na sobie (kLan) i wywalal sie K. Potem wyslalem sobie ale juz na numer GG i tez sie wywalil bez zadnego komunikatu. Potem nie chcial sie laczyc, wiec usunal zalegle wiadomosci do przeslania w historii i tyle, nie kasowalem calego folderu z romowami (byloby to straszne)
torn
Może plg.dtb? tam znajdują się informacje o wtyczkach startowanych z konnektem... jeżeli usunie się ten plik, konnekt pyta się jakie wtyczki ma uruchomić. Pomaga to znaleźć winowajcę błędów.
hao
W razie jakichkolwiek problemów - na dzień dzisiejszy na 80% winowajcą jest zainstalowany KBot... Jeżeli Konnekt w ogóle nie startuje, musimy dokopać się do katalogu naszego profilu i broń boże go NIE usuwać! Bo po co??? Usuwamy dwa pliki:
plg.dtb - wybrane wtyczki, po usunięciu tego pliku Konnekt zapyta nas o wybór wtyczek
i
msg.dtb - kolejka nie wysłanych/odebranych wiadomości które ew. mogą sprawiać kłopoty

Po uruchomieniu wybieramy najmniejszy zestaw wtyczek, patrzymy czy działa... Skoro działa dorzucamy następne wtyczki itd.

Historia wiadomości NIGDY nie namiesza nic przy starcie programu, nie ma więc najmniejszego sensu jej kasować... Tak na prawdę nawet uszkodzony cfg.dtb też nie powinien sprawiać problemów.
Przemek
No tak ja podałem najprostszą i zarazem najmniej efektowną metode poprawy smile.gif
Matzec
Ja, gdy miałem problem z włączeniem nowej wersji K, zmieniłem nazwę pliku kbot.dll i wtyczka się nie załadowała - wygodny i skuteczny sposób. :)
koroner
Jak sie okazalo cale zamieszanie powstalo za sprawa kbota wlasnie. Juz wsio ok i raduje sie na sama mysl korzystania z nowej wersji:)
Wielkie dzieki

KONNEKT - konnekting pipl :)
Flind
mi nagminnie przy wyłączaniu konnekta tak w tej jak i w poprzedniej wersji wyskakuje bład krytyczny
CODE

KONNEKT spowodował błąd: nieprawidłowa strona w
module USER.EXE przy 001e:00003b01.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.