Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: opisy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
vice
może to zabrzmi głupio, bo juz od jakiegos czasu kozystam z konnekta, ale co zrobić, by wpisywany opis przy gg pokazywał się rówież przy tlenie i jaberze?
zhvir
wtyczka kZmieniacz
miet55
Mimo, że wykasuję opis dla użytkowników Konnekt'a jest on dalej widoczny. Posiadacze GG, (poprawnie) już nie widzą. Co muszę zrobić żeby użytkownicy aplikacji Konnekt nie widzieli poprzednio wpisanego txt.
Olórin
Nie rozumiemy pytania, K nie ma swojej sieci. Przenoszę.
miet55
QUOTE(Olórin @ 24.04.2006 - 18:24) *

Nie rozumiemy pytania, K nie ma swojej sieci. Przenoszę.

Ale tez trudne, wystarczyło pomyślec przy czytaniu drugiego zdania.
A moja wina to, że nie napisałem OPIS NIE ZMIENIA SIĘ W STATUSIE GG.
zhvir
a sprobuj wylogować sie z gg (przejsc na niedostęny) i ponownie się zalogować.
miet55
zhvir , taki manewr nie pomaga. Półśrodek jaki stosuje to np. spacja, buźka smile.gif, itp.
Cała akcja zaczeła się od tego, ze sprzedawałem kome (była w opisie), następnie opis został usunięty a mnie dalej pytano. Oczywiście tak jak wspomniałem ten opsis statusu GG widzą tylko użytkownicy korzystający z Konnekt'a.
Olórin
A włączyłeś zmiane statusu w kz na danej sieci?....

TIP: W K zmiana opisu dziala inaczej niż w gg, tzn. zmiana samego statusu opisu nie zmiena. Oczywiście jest od tego opcja w konfiguracji...
zhvir
przy włączaniu konnekta często się zdarza że w konnekcie zostają stare opisy (ten problem był już gdzieś na forum postowany) Rozwiązaniem jest własnie przelogowanie się do danej sieci przez tychużytkowników konnekta, którzy widzą stary opis u ciebie.
miet55
QUOTE(Olórin @ 24.04.2006 - 22:25) *

A włączyłeś zmiane statusu w kz na danej sieci?....

Używam tylko jednej sieci czyli GG, wszystko wyczyszczone równiez w ustawieniach/opisy statusów. Kilku moich znajomych też nie może się uporać.
QUOTE(zhvir @ 24.04.2006 - 22:40) *

..... Rozwiązaniem jest własnie przelogowanie się do danej sieci przez tychużytkowników konnekta, którzy widzą stary opis u ciebie.

Faktycznie, przelogowując się nie widzę już wcześniej usunietego przez znajomego opisu. Ale to jest beznadzieja, po włączeniu konnekt'a mam przelogowywac żeby zobaczyć aktualne opisy. Zgoda, opis zdjęty kiedy jestem lognięty mna prawo się nie zmienić. Jednak po wyłączeniu i ponownym załączeniu KONNEKTA powinien pojawić się aktualny opis.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.