Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PerfectPixel
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Marooned
PerfectPixel

Zbiór ikonek sieci, autorstwa Pavla Kiseleva (nie jestem pewien, czy poprawnie odmieniam; ukraińskie nazwisko).
Za pozwoleniem autora, portuje je do Konnekta, może komuś przypadną do gustu.
Enjoy.

*7.03.2006 - Dodano plik theme.xml

Załączniki

arct!c
Bardzo przyjemne dla oka! Oby więcej takich smile.gif

Swoją drogą, nie ma może więcej ikon? To może jakiegoś 'kompleksowego styla' by się zrobiło smile.gif

Edit: za przeproszeniem tam jest od h... groma różnych różniastych ikonek. Ja sie w ogóle zastanawiam dlaczego ty tego jeszcze nie zrobiłeś. Jak Ci się nie chce, ja z chęcią się za to zabiorę / pomogę.
Marooned
Z tego co wiem, to są jeszcze ikony Meta, IRC, Mail, RSS, Pogodowe, QQ, "Główne" oraz ikony z wszelakich toolbarów Mirandy. Jednakże zrobienie z tego stylu, wymagałoby sporych nakładów pracy wink.gif
dulek000
Hu-hu, ładniutkie.
Sija
ladniutkie smile.gif
pilchu87
swieeetne, bardzo prosze o styla i w glownej roli te ikonki wink.gif
zhvir
całkem fajne, takie... cukierkowe biggrin.gif
arct!c
Chętny ktoś do współpracy nad fullem?smile.gif (ktoś z pojęciem jak to robić wink.gif)
Sad
Nie ma pliku themes.xml (?)
GuZiK
QUOTE(Sad @ 7.03.2006 - 17:31) *

Nie ma pliku themes.xml (?)

Nie ma.
Nie cytuj ostatniego postu?;p

// Ano... :)
Marooned
Nie widzę, żebyś miał podobne obiekcje przy innych tematach z ikonami, gdzie nie ma załączonego pliku theme. Ponadto nie jestem w stanie dostrzec także zasady mówiącej o bezwzględnej konieczności załączania tego pliku, lub kategorii dla "gołych" ikon. Osobiście nie widzę potrzeby tworzenia pliku xml dla garstki ikon, które nie podmieniają całego zestawu, a jedynie mieszają się z podstawowymi ikonami, co nie wygląda zbyt ciekawie. Jednakże, "Pan każe, sługa musi", zedytowałem przewodni post.
Rafit
PIĘKNY Szkoda tylko że nie cały lecz same ico komunikatorów sad.gif
bart_02
Bylem pierwszy biggrin.gif
Jakis czas temu zamiescilem na forum przerobke tego stylu.
Wasz konnekt\B@rt's konnekt\xpk
W mojej paczce jest troche wiecej ikonek.
Pozdrawiam.
daroc
Ikonki w sumie bardzo fajne. Ale IMVHO ikonka statusu niewidocznego powinna być niebieska (bo jest to status bardzo podobny do niedostępnego), zaś "zaraz wracam" powinno być żółte (bo często użytkownicy i tak często mają "zaraz wracam", mimo że są przy kompie, albo są w pobliżu).
Natomiast odwrotnie zastosowane kolory w tym stylu wprowadzają mnie w błąd...
Marooned
QUOTE(bart_02 @ 8.03.2006 - 11:17) *

Bylem pierwszy biggrin.gif
Jakis czas temu zamiescilem na forum przerobke tego stylu.

Przepraszam, ale nie przeglądam zbyt często tego podforum i Twojego tematu nie widziałem, a że w "Schematach wyglądu" nie było tego zestawu, to zamieściłem.

QUOTE(daroc @ 8.03.2006 - 12:08) *

Ikonki w sumie bardzo fajne. Ale IMVHO ikonka statusu niewidocznego powinna być niebieska (bo jest to status bardzo podobny do niedostępnego), zaś "zaraz wracam" powinno być żółte (bo często użytkownicy i tak często mają "zaraz wracam", mimo że są przy kompie, albo są w pobliżu).
Natomiast odwrotnie zastosowane kolory w tym stylu wprowadzają mnie w błąd...

Ja tylko zrobiłem wierną konwersją smile.gif Zażalenia proszę kierować do autora ikon, aczkolwiek zamieściłem w paczce pewne alternatywy, wystarczy podmienić.
GareK
Jak dla mnie sliczne. :]
Prosze o full. ;D
ar2oor
<ico iml="#201" file="gadu_away.ico" type="4" net="10" id="65" />
o wiele lepiej wygląda
<ico iml="#201" file="gadu_away2.ico" type="4" net="10" id="65" />

smile.gif
daroc
Tak dużo lepiej.
Jeszcze zamiast _conn mam _ignore, a zamiast _invisible mam _conn. smile.gif
bart_02
@Marooned:
Ja sie nie gniewam smile.gif
Jezeli chcesz, moge pomoc w doskonaleniu tego stylu.
alberht
ikonki są bardzo ładne, tylko nasuwa mi się jedno pytanie - czy ktoś rozwija ten schemat?
misiekf
Piękne smile.gif
cumeel
Na stronie http://www.pk69.com/ są już dostępne nowe ikony. Może mógłby ktoś zaktualizować ten zestaw?
D3nY
Zrobiłem ikonki stanu dla AQQ, które starałem sie wystylizować na te z pakietu PerfectPixel [oryginalnie PixelPerfect smile.gif ]. Liczę, że komuś sie spodobają:) Mile widziane komentarze..
W pliku readme.txt znajdziemy również informacje, jak poprawnie 'zainstalować' ikonki:)

Załączniki

ZenitH
No szkoda, że nie używam AQQ bo ikony są naprawdę zajebiaszcze:) Masz talent D3nY blush.gif
zhvir
A żeby ludzie mieli wybór udostępniam własne ikonki sieci AQQ dla stylu PixelPerfect, dla odmiany te z łapką :>

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (AQQ_Łapka.zip)
D3nY
ZenitH: Dziękuje:)

Kurcze zhvir smile.gif Zrobiłeś mi konkurencje:D smile.gifsmile.gif Ale fajnie, że jest alternatywa:)

P.S. Jeżeli ktoś posiada ikonki w podobnej stylistyce, tak jak ja czy zhvir to mógłby umieścić:) Postarałbym sie wtedy 'skleić' to w jeden większy styl.
nowako84
Ogólnie mówiąc jest dobrze, sam osobiście wole więcej kolorów. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.