Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: token
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hook
witam wszystkich
generalnie to mam maly problem z bramka idei. kiedy daje wyslij sms, pobiera token i powinno wyskakoczyc okienko wlasnie z ramka na niego i linijka do wpisania, a sie okazuje ze mam tylko linijke do wpisania go, a samego okienka z tokenem nie ma sad.gif . moze ktos mi powie co sie dzieje:?:
ferrarius
No wlasnie u mnie jest to samo:(((((
hao
Konnekt musi mieć możliwość pisania w katalogu konnekt\temp. Poza tym musicie mieć aktualną wersję devil.dll (jest w pełnej paczce i aktualizacji)
ferrarius
Wiem o tym Hao smile.gif)). Wysinstalowalem starego konnekta. Usunalem katalog Konnekta a potem zaistalowalem go z duzej paczki. Dodalem jeszcze wtyczki, ktore uzywam no i wszystko dziala oprocz wysylania smsow do Ideii sad.gif((
Flind
własnie duza paczka cos jest z kopana bo po zainstalowaniu jej token nie działa natomias po aktualizacji działa
case
hmm... ja dalem duza paczke i tokeny dzialaja... :?
hao
Ja dałem i to i to i w obu przypadkach działa... Obie paczki generuje automat z tego samego zestawu plików... Nie powinno być więc problemów.
hook
problem tkwi we wtyczce kstatus. W instrukcji pisze zeby skopiowac do folderu z konektem dll`e zawarte w zipie kstatusu, mamy nimi zastapic te ktore sa w konnekcie. to one wlasnie powoduja bledy, a wogole nie potrzeba ich kopiowac do najnowszej wersji k smile.gif
hao
No fakt... devil.dll dostarczany z kStatusem nie ma obsługi GIFów...
ferrarius
Dzieki
Juz dziala. Rzeczywiscie te pliki z kStatus sa niepotrzebne:)
domek
Ja uwazam ze powinno byc tak ze da sie ten obrazek odswiezyc z poziomu tego wyskakujacego okienka. Dlaczego ? Bo u mnie np jest tak ze obrazek pokazuje sie raz na 10. A za kazdym razem kiedy klikam wyslij to dodaje mi sie ten sms do archiwum i odlicza jeden z liczniczka na dole smile.gif. Chociaz tak naprawde nic nie wyslalo.

Pokochalbym ten przycisk do odswiezania...
domek
chyba mam

sprobujcie edytowac idea.lua (.../konnekt/sms/idea.lua)

i zamiast:

hConnect = InternetConnect(hSession, "sms.idea.pl", 80, "", "");

dac:

hConnect = InternetConnect(hSession, "213.218.116.131", 80, "", "");



U mnie poprzednio mialem jeden token na 10 prob wyslania smsa, teraz mam za kazdym razem i smsy sigaja jak maselko...


sorry jesli juz bylo gdzies
case
QUOTE(domek)
chyba mam...

slaby pomysl - bramka zmieni IP i bedziesz musial edytowac skrypt za kazdym razem :?
domek
moze i tak, ale moglo nie dzialac albo dzialac...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.