Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Akcja w oknie rozmowy.
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
KoSiarzPL
Mam sobie przycisk na toolbarze w oknie rozomy. W jednym oknie mogę go ukryć a w drugim pokazać i jest ok. Zmiany te są zapamiętywane. Tylko dlaczego jeśli zmienię tekst na jednym z tych przycisków zimenia sie na pozostałych?
hao
Zmienia się na wszystkich, czy na nowo otwieranych? Jak zmieniasz tekst przycisku musisz w ACTN_CREATE ustawiać zawsze początkowy
KoSiarzPL
Zmienia się we wszystkich otwartych. Więc jak to jest, akurat ten atrybut nie jest zapamiętywany?
Nie rozumiem czemu w ACTN_CREATE musze ustawiac poczatkowy, zmieniana jest domyślna wartość? I tak to mi nie jest potrzebne tylko ppytam z ciekawości.
hao
Zmieniana jest wartość domyślna... Ale nie powinno się we wszystkich zmieniać... Przynajmniej teoretycznie smile.gif
KoSiarzPL
Ok dzisiaj miałem troche czasu wieć przeanalizowałem to dokłądniej.
Osobiście miałęm włączone przedtem opcje listy: [x]lista []opis []strzalki.
Teraz potestowałęm z kązdą możliwością i okazało się że opis zostaje ten sam tylko dymek się wszędzie zmienia.
Więc problem jest taki iż dymek przestaje w tym momęcie być potrzebny bo wskazuje inne dane niż opis. A jeśli nie mamy w ogóle opisu to dymek nas źle informuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.