Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Z-Pack 2 - Orient Charm
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów
Abraxas
Tym razem 8 teł z Paniami o dalekowschodnich rysach. W zestawie pasujące tła pod zaznaczony element.
Szczegóły na screenie (50% oryginalnego rozmiaru)


Wersja 0.9.:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (zpack2_orient_charm_0.9.zip)

Miłego użytkowania.
Trial
moim zdaniem kawal dobrej roboty smile.gif
dopiero teraz poczulem ze wtyczka jest potrzebna i potrafi byc dobrze wykozystana wink.gif

dzieki wielkie za tla (ladne kobitki)
Graveer
Łał! Świetne biggrin.gif Dzieki wielkie.
wasiu
NIESAMOWITE, same tła jak dla mnie nie są jakies nadzwyczajne, ale zaznaczenia są ŚWIETNIE wykonane!! Super komponują się z tłami!
riddle
Wow, ładnie do tyłu jestem z Konnektem. Custom-selection, no nie mogę. Dobra robota! W nowym KFAQ będziesz miał honorwe miejsce w dziale pośw. wyglądowi. wink.gif
raben
A mnie to się nie widzi smile.gif ale to tylko moje zdanie ... jak reszcie się podoba to OK smile.gif
bakerss
Fajne, skorzystałem ';]
John Cooper
Jak najbardziej w moim guście, dobre smile.gif
JarekMk
Dobra dobra Wszyscy zachwalają a ja bidny nie wiem jak to wmątować do konnekcika ;( Może jakieś małe info?
bakerss
JarekMk: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=6755
Nigatsu
No to ja coś pesymistycznego dorzucę.
Tła nawet nawet ale z tym zaznaczeniem to nie bardzo. Wszystko dobrze jak zaznaczamy kontakt jeszcze na polu z "w miarę" jednolitym kolorem. A z kontaktami "na" sylwetkach pań to już porażka, przecież zaznaczenie będzie je skutecznie przykrywać. Sam też używam obrazka jako zaznaczenia. I takie wymienione "efekty" wcale mi się nie podobają. Obecnie, niestety sprawę załatwia jednolite tło... no chyba że komuś to nie przeszkadza.
Abraxas
Nigatsu jak będzie obsługa kanału alpha png to sytuacja się zmieni. Na razie nie ma specjalnie rozwiązania.
DoX
Bardzo ciekawe zwłaszcza dla facetów wink.gif
Bo my lubimy takie ładne kobiety smile.gif
Nigatsu
A właśnie że rozwiązanie jest (mojego pomysłu) biggrin.gif i to bez png.
Niestety byłaby to strata czasu jeśli w przyszłości ma pojawić się przeźroczystość png
riddle
QUOTE
Liczba pobrań: 69


Hmmm. :>
Andrzej1307
Riddle: coś sugerujesz? tongue.gif

btw. ladne tła smile.gif good work sir!
Konrado
W jaki programi i jak zrobiłeś zaznaczenie do set'a maria-ozawa-2, chciałbym sobie podobne zrobić do swojego konnekta ale w innych barwach i nie wiem jak :/
Abraxas
Photoshop CS. Dałbym plik źródłowy ale niestety wysypał mi się i nie da się go otworzyć :/ z tego co widze to nałożony gradient poprzez Color dodge, a element pod ikonke to mocno rozmyty bevel.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.