Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bład
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
garcia
Witam poprzedni mój temat nie odniósł skutku jak sie pozbyc problemu podczas uruchamiania Konnektra i mam nadzieje ze teraz ja uzyskam ("dzieki serdeczne" Olórin "za pomoc") oto kawalek kodu

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

FLT_DIVIDE_BY_ZERO
--------------------
Critical structured Exception "FLT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x5E26433C in the main Thread.
Information: [0x00]


Mam nadzieje ze teraz pomozecie i nie chodzi o wirus , ponowne zainstalowanie Konnektra naprawia blad ale nie bede przeciez co kazde uruchamianie komputera instalowal tez konnekta :/ Prosze o pomoc
dulek000
Przeskanuj komputer antywirusowo, ten błąd powoduje wirus "W95.Parite.B".

P.S. Wyczytałem to w temacie, który podał Olórin…
garcia
znalazlem programik ktory usunal mi tego wirusa - Panda QuickRemover i po restarcie systemu zainstalowalem jeszcze raz Konnekta i zresetowalem komputer i dalej po nastepnym restarcie konnekt sie nie uruchamia , hmm ? Co mozna teraz zrobic ?
dulek000
Może wyłącz TłoKa, on powodował podobny problem.
garcia
niestety nie posiadam Tłoka w Konnekcie
garcia
Nie wiem co dalej poczac z Konnektem powoli mnie wkurza a natomiast odinstalowalem Konnektra , pozostawiajac profile itd. (folder z programem) potem zainstalowalem ponownie ....i co ? Dalej to samo po ponownym uruchomieniu nie uruchamia sie konnekt co dalej poczac ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.