Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Znikający" konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
foxx999
Witam,
napotykam ostatnio powazny problem z konnektem :/
Gdy dziala jakis czas, nie wiem dokladnie ile, ale po dluzszym czasie, wszystko naklada sie na siebie, moge bezproblemowo wlaczyc okno romowy, ale zamiast liter widac tylko "|", a belka tytulowa znika kiedy ma na to ochote, jak np. przeciagam okno sad.gif Kiedys tego nie bylo, myslalem, ze to moze winda, ale system jest nowy i problem niestety sie powtarza... sad.gif

Drugi problem:
czasami gdy chce odebrac wiadomosc wywala konnekta i wyswietla komunikat zatytulowany, ze "pamięć nie może być "read" ", niestety nie posiadam loga, gdyby byl niezbedny to go skombinuje,

prosze o pomoc sad.gif
Olórin
Niestety nie posiadamy etatowej wróżki, bez logów nie jesteśmy w stanie nic pomóc. Możesz spróbować wyłączać niektóre wtyczki - ale ta metoda ma sens jeżeli jesteś w stanie powtórzyć kłopotliwą sytuację.

QUOTE
Gdy dziala jakis czas, nie wiem dokladnie ile, ale po dluzszym czasie, wszystko naklada sie na siebie, moge bezproblemowo wlaczyc okno romowy, ale zamiast liter widac tylko "|", a belka tytulowa znika kiedy ma na to ochote, jak np. przeciagam okno sad.gif Kiedys tego nie bylo, myslalem, ze to moze winda, ale system jest nowy i problem niestety sie powtarza...

Jakich wtyczek używasz?
foxx999
oto log
lhs
Bardzo proszę takie logi wklejać w bloki CODEBOX. (Rekord świata pobiłeś - 1465 linii, 47301 znaków, 29 stron formatu A4...) mad.gif
foxx999
sorki,ale mam urwanie glowy i nie moglem sie doszukac co i jak z zamieszczaniem logow...
mam nadzieje, ze sie poprawilem wink.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Sija
po przejrzeniu loga zamykam temat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.