Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: migacz
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
maryla
Przydała by się możliwość zmiany częstotliwości migania dla poszczególnych osób,lub grupy...np. dla ważniejszych osób aby dało się ustawić szybsze miganie tak aby rozróżnić kto akurat pisze,albo miganie równolegle NumLockiem tongue.gif
Wiem że przy większej ilości osób jest to bezsensowne ale dla takich paru ważniejszych jest to istotne jak się czeka akurat na rozmowę tylko od jednej osoby a reszte się ignoruje...
ps. można by było też ustawić jakiś HotKey dla wyłączenie dotychczasowej kolejki migania,aby bez odbierania wiadomości nie migały cały czas..
GuZiK
hmm, to moze FavIcon, albo Olew.k ?
maryla
QUOTE(GuZiK @ 14.03.2006 - 00:02) *

hmm, to moze FavIcon, albo Olew.k ?


FavIcon mam, ale bardzoej chodzi o to aby przy aplikacji pełnoekranowej.. (np. gra jakaś) było widać na klawiaturze że jakiś VIP wysłał wiadomość...

A olev.k nie sądze jeszcze sprawdze czy to to ale tu chodzi bardziej o rozbudowanie migacza, o 2 opcje:
-przestań 'migać' dotychczasowymi wiadomościami i powiadom mnie o nowych
-migaj szybciej jeśli to ktoś ważny
tak to można określić własnymi słowami...
GuZiK
QUOTE(maryla @ 14.03.2006 - 00:54) *

FavIcon mam, ale bardzoej chodzi o to aby przy aplikacji pełnoekranowej.. (np. gra jakaś) było widać na klawiaturze że jakiś VIP wysłał wiadomość...

kMigacz smile.gif
riddle
Jest wygaszacz ekranu przechwytujący message z kNotify
http://konnekt.wiadomosc.info/index.php?s=...d=3951&rid=1247
Wyglada niezle i widac go z daleka.
keeveek
mnie się spodobał pomysł z hot keyem, który automatycznie by zatrzymywał miganie smile.gif
plopki
kMigacz jest bardzo ubogi, wystarczy porównać z migaczem z mirandy gdzie można migac wszystkimi 3 kontrolkami,można wyłaczyć miganie dowolnej diody, ustawic własny schemat migania (w jakiej kolejności mają migać), ustawić na które sieci (GG, Tlen itp) ma reagowac a które ignorować. Pewnie jest jeszcze troche opcji, których nie wymieniłem.
Pomysł z HotKeyem jest bardzo dobry taki on/off migania diodami czasem by się przydał.
Jakby się ktoś juz bawił w robienie takiego pluginu to możnaby jeszcze pomyśleć o delikatnym pikaniu speakera, oczywiście jako opcja a nie na stałe.
bakerss
QUOTE(plopki @ 14.03.2006 - 10:15) *

kMigacz jest bardzo ubogi, wystarczy porównać z migaczem z mirandy gdzie można migac wszystkimi 3 kontrolkami,można wyłaczyć miganie dowolnej diody, ustawic własny schemat migania (w jakiej kolejności mają migać), ustawić na które sieci (GG, Tlen itp) ma reagowac a które ignorować. Pewnie jest jeszcze troche opcji, których nie wymieniłem.

Mi by wystarczyło jakby nie zamykał okienka z wyborem emotów wink.gif
Aule
Przecież pikanie speakerem jest w K+'ie.
Paweł Tomaszewski
Ja zamiast migacza ustawiłem sobie powiadomienia głosowe (pliki wav) dla każdego ważniejszego kontaktu. Jeśłi ktoś jest zainteresowany to podaję link do strony która wygeneruje powiadomienia z tekstu który wpiszemy: http://www.nuance.com/realspeak/demo/ Należy wybrać "RealSpeak Solo" >> Następnie język w którym ma mówić a następnie wpisać dowolny tekst który zostanie powiedziany miłym głosem. smile.gif Niestety pod przeglądarką Opera są problemy z "wymową" polskich znaków. No cóż. Będziecie mieli okazję zobaczyć czy wasz Internet Explorer jeszcze żyje... smile.gif

Przykładowe dźwięki...
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (1_onlajn.wav)Kliknij, aby zobaczyć załącznik (2_message_closed_window.wav)Kliknij, aby zobaczyć załącznik (4_message_inactive.wav)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.