Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tłok - male zapytanie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Joe
Witam wink.gif Chcialbym sie spytac czy jest mozliwosc wprowadzenia 3 kolorow w tej wtyczce :> Jezeli nie to czy moze ktos zrobic jakas łatke ... [ Chodzi mi o tlo Okienka smile.gif ]
Jezeli sie nie da to trudno

z gory dziekuje za odp. ;]
zhvir
??? wacko.gif !!! blink.gif
bakerss
Jemu chyba chodzi o ustawienie 3 koloru dla gradientu ;] Na dzień dzisiejszy takie cos nie jest mozliwe ;]
Joe
Gradient :|? yy nie wiem jak to sie nazywa szczerze mowiac :/ sorry za niejasnosci :/ dopiero dzisiaj zainstalowalem tę wtyczke i chcialem uzyskac efekt flagi Etiopii smile.gif, ale jak mowisz, ze nie jest mozliwe to szkoda sad.gif
Moglby ktos zrobic jakas wtyczke / łatke, ktora umozliwialaby wprowadzenie 3 kolorow w gradiencie :> [yy jak to sie odmienia :| ?]
Trial
smile.gif

nie bedziemy rozdrabniac sie na drobne smile.gif moze pozniej w przyszlosci mialo by byc 5 kolorow no i lekkie falwoanie i jakies cienie no i wogole ..... aaaaaaa smile.gif

po to sa bitmapy smile.gif
mozesz zaladowac sobie bitmape wlasnorecznie przygotowana w jakims "PAINT-cie" wink.gif
nom i juz problem rozwiazany smile.gif
Paweł Tomaszewski
Podepnę się do wątku bo nie chcę zakładać osobnego tematu.
Da się coś zrobić aby tekst w okienku Konnekta był bardziej czytelny po zaaplikowaniu wtyczki TłoK? Używam Clear Type i niestety nazwy kontaktów stają się nieczytelne. Jak wyłączę TłoKa to jest wporządku ale wtedy nie ma tego fajnego obrazka w tle. A moze by tak jakiś WishList do autorów Konnekta aby wprowadzili taką opcję na samego Konnekta zamiast posiłkowac się wtyczką która działą tylko na standardowe fonty (bez antialiasu lub Clear Type)?

Na poniższych zrzutach widać dokładnie w czym jest problem...
Aule
W konnekcie nawet UI jest wtyczka, więc nie może byc funkcji wbudowanej... A problem z CT to normalka, będzie kiedyś (mam taką nadzieje) przez Triala naprawiony.
zhvir
QUOTE
Da się coś zrobić aby tekst w okienku Konnekta był bardziej czytelny po zaaplikowaniu wtyczki TłoK?

Częściowe i tymczasowe (mam nadzieję) rozwiazanie problemu z clear type jest podane tutaj
Paweł Tomaszewski
Dzięki za odpowiedź. No cóż. Pozostaje czekać na nową wersję wtyczki. Chociaż chwilowo znalazłem rozwiązanie. Włączyłem przeźroczystość okienka Konnekta. smile.gif Mam fajne tło na pulpicie więc nawet Konnekt nieźle teraz wygląda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.