Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GGImage raz jeszcze....
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
GugSik
Przepraszam,ze truje na wspomniany juz wczesniej temat .ale wszystkie watki na ten temat zostaly zamkniete , a mnie nadal nie dziala wysylanie plikow graficznych w oknie...Nie chce mi sie wierzyc, ze Wam dziala ta obsluga...Cos od paru dni jest nie tak...Wiecie moze o co chodzi /? Chetnie sie dowiem..
Przemekc1
Wysylanie obrazkow nie dziala nawet przez oryginalne gg
GugSik
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7024 - ponoc koledze juz wszystko dziala ...

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Przemekc1
No to nie sluchac mnie, mam stare wiadomosci tongue.gif
Olórin
Tak, teraz da się przesyłać w gg, ale przechodza tylko wiadomosci obrazek + tekst, same obrazki już nie :>
GugSik
Hehe czyli ogolnie to wina serwera GG pewnie ? no to ciekawe ile dni przyjdzie nam czekac na poprawne dzialanie przesylanych pliczkow . ech wkurzam sie bo jak tlumacze jakiejs sierocie jak obslugiwac jakis program to mi latwiej poprzez obrazki pokazac niz pisac niekumatej osobie...zostaje wysylanie plikow jako plik ,a nie w oknie albo na poczte ,a to zawsze zwieksza czas tlumaczenia biggrin.gif

PS. opcja zrzut ekranu tez nie dziala ...

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Rajski
A ja zgłaszam, że ggimage nie chce się w ogóle u mnie uruchomić. Jestem po reinstalce konnekta po x latach używania i pierwszy raz jakaś wtyczka nie chce mi się uruchamiać. Wywala konnekta mówiąc nara. wersja 137 z wtyczek zainstalowane:
gg, jabber, transfer, style, tłoK, tabletk, dodatki, sms. Są jakieś nowe konflikty potwierdzone???
ved
QUOTE(Rajski @ 14.03.2006 - 16:42) *

A ja zgłaszam, że ggimage nie chce się w ogóle u mnie uruchomić.


Potwierdzam potwierdzam. U mnie tez. Sciagnelam wczesniejsza wersje - chodzi, ale obrazki oczywiscie sie nie wysylaja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.