Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dźwięk nadchodzącej rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Bora
Cały problem polega na tym że nie ma dźwięku przychodzącej rozmowy w przypku zminimalizowania okienka rozmowy.
Wiem że ten temat był już poruszany ale było to tylko przy okaji innego problemu.
Uważam że jest to bardzo ważny problem i tutaj proźba do Hao czy nie udałoby sie wypuścić poprawke do tego w jak najbliższym czasie???
anafly
dziwne.... ja mam dźwięk w takiej sytuacji...
sm00th
no wlaśnie, ja również nie mam wogóle dźwieku w tej sytuacji.

Tylko jaki dźwiek powinien być użyty ? Moim zdaniem chyba najlepiej <wiadomość_niaktywne okno>
Kondi
ja nie mam wogole dzwiekow tzn ustawione sa ale w glosnikach nic nie slychac
mysior
QUOTE(Kondi)
ja nie mam wogole dzwiekow tzn ustawione sa ale w glosnikach nic nie slychac


włącz głośniki ;-P
(kidding)
(P.s. przydałoby się trochę więcej informacji)

QUOTE(Bora)
Cały problem polega na tym że nie ma dźwięku przychodzącej rozmowy w przypku zminimalizowania okienka rozmowy.

a sprawdzałeś (-łaś) ustawienia K.? Może tam coś masz skopane?
shw
sprawdz czy masz ustawione dobre sciezki do dzwikow w ustawieniach i czy tam odtwarza (znaczek >)
najlepiej zaladuj jakis schemat sciagniety z katalogu
Kondi
klikanie na > nie odtwarza dzwieku a sciezka jest dobra
UNK
Cos musicie miec Wy skopane bo to jest neimozliwe zeby czesc ludzi mialo dzwiek dobrze a druga zle, w takim razie to nie wina programu.
Moze komputer nie odtwarza wav ?? biggrin.gif
Kondi
w gg ten dzwiek dziala bez problemu; wiec chyba jednak program
UNK
To moze Ty cos zle zainstalowales, albo moze masz jakas stara wersje, wez sobie scaignj ze strony najnowsza wersje, uzyj wtyczki update zeby scaignac style dzwiekow, i wtedy zobacz czy po zaladowaniu nie dziala.

Zobacz tez na winampie czy jak pusicsz wav,e to czy cos slychac

No i oczywiscie zobacz na "Glosniku" czy nie masz czegos wylaczonego (sciszonego na max'a)
mysior
QUOTE(UNK)
To moze Ty cos zle zainstalowales, albo moze masz jakas stara wersje, wez sobie scaignj ze strony najnowsza wersje, uzyj wtyczki update zeby scaignac style dzwiekow, i wtedy zobacz czy po zaladowaniu nie dziala.

Zobacz tez na winampie czy jak pusicsz wav,e to czy cos slychac

No i oczywiscie zobacz na \"Glosniku\" czy nie masz czegos wylaczonego (sciszonego na max'a)


hiehie wink.gif
skoro działają mu dźwięki z GG to raczej ma włączone głośniki tongue.gif
wydaje mi się też bardzo mało prawdopodobne, żeby była to wina (nie)odtwarzania przez system plików wav

także ja zdeka zgłupialem....
dostusuj się Kondi do rad UNK'a
zrób sobie backup ustawień, całego profilu, wywal wszystko i na świeżo postaw K. bez wgrywania dawnego profilu... ustaw po prostu wszystko od nowa, potestuj i daj znać czy przynosi to jakieś efekty
misia
w tym przypadku u mnie jest tak, ze przy kliknieciu na ">" odtwarza dzwiek, jednak przy wcisnieciu OK jak przychodzi do mnie wiadomosc, nie slychac oewgo wava :? , tak samo mam z dziwkiem informacji przychodzacej od serwera, nie wiem zbytnio od czego tak sie dzieje, niby wszystko jest ustawione poprawie a jednka cos sie krzaczy sad.gif
lhs
QUOTE
tak samo mam z dziwkiem informacji

Heh...
lipa
QUOTE(lhs)
QUOTE
tak samo mam z dziwkiem informacji

Heh...

ooo... czyzby kolejna propozycja do tematu kBro - wtyczka o dźwięcznej nazwie Dziw.K ?! :twisted:
_menic_
QUOTE(lipa)
QUOTE(lhs)
QUOTE
tak samo mam z dziwkiem informacji

Heh...

ooo... czyzby kolejna propozycja do tematu kBro - wtyczka o dźwięcznej nazwie Dziw.K ?! :twisted:
a co ona by miała robic :> laugh.gif
balky
hmmm... dziw.k'owac? biggrin.gif tongue.gif
jareq
QUOTE(_menic_)
QUOTE(lipa)
QUOTE(lhs)
QUOTE
tak samo mam z dziwkiem informacji

Heh...

ooo... czyzby kolejna propozycja do tematu kBro - wtyczka o dźwięcznej nazwie Dziw.K ?! :twisted:
a co ona by miała robic :> laugh.gif

Dziw.k kojarzy mi się tylko z jednym Dziw.ka heh może to troche z cenzurowana nazwa wtyki do zamawiania dziwek laugh.gif
Sija
proponuje zamknac temat, bo to sie juz robi niesmaczne.
schodzicie do poziomu polskiego spoleczenstwa, czyli ogolnie ponizej parteru...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.