Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Odświeżanie kontaków ze znaczkiem "?"
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Robaczeq
Nie wiem czy to tylko u mnie coś nie tak czy u kogoś już się ten problem pojawił.

Sytuacja: kontakt zmienia status na niedostępny lub zmienia w takim stanie opis - zostaje oznaczony przez Konnekta jako "?" - wszystko prawidłowo. Wiem, że czas zaznaczenia jako "?" ustawiony jest na 20 minut. Niestety po 20 minutach nic się nie odświeża na liście kontaktów czyli np. po godzinie nieaktywności ten kontakt dalej oznaczony jest jako "?" (nie mówiąc już że po godzinie połowa moich kontaktów jest tak oznaczona, ponieważ kontakty "?" tylko przybywają). I teraz uwaga - mogę odświeżyć tą listę wchodząc np. w ustawienia i wybierając ok (bez zmiany czegokolwiek). Powoduje to przeładowanie kontaktów i wtedy na liście mam zaznaczone jako "?" tylko kontakty, które zmieniły status w ciągu ostatnich 20 minut.

Moje pytanie: czy jest to błąd Konnekta (czy może ma tak działać...) i ewentualnie jak zrobić, żeby lista sama się odświeżała (a nie żebym musiał ją odświeżać ręcznie)?

Mam Konnekta 0.6.22.137
FreeLancer
Właśnie to jest bardzo dobre pytanie tylko tak jak widac nikt nie potrafi na nie odpowiedzieć. Gdzie sie podziali Ci wszyscy spece:P:P
Robaczeq
Wystarczyloby wywolywanie np. co minute tej samej funkcji ktora wywoluje wciesniecie "OK" w ustawieniach smile.gif Funkcji, ktora przeladuje statusy smile.gif
keeveek
u mnie taki błąd nie występuje
Olórin
Było trzydzieści milionów razy. Zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.