Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] Timer
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
Matzec
Napisałem ten skrypt na własne potrzeby - router wyłącza mi Internet o danej godzinie, a ten skrypt przypomina mi o tym, i ostrzega moich rozmówców. :)
A co dokładniej robi? Na 5 minut przed wyznaczonym czasem przesyła powiadomienie przez K.Notifiera, na minutę przed - przesyła powiadomienie, pisze wiadomość do wszystkich otwartych okienek oraz zmienia status GG, a równo o ustalonym czasie ponownie przesyła powiadomienie K.Notifiera.
Nie sądzę, aby skrypt się komukolwiek przydał, jednak umieściłem w nim trochę komentarzy, więc może się przydać do nauki...
Skrypt umieściłem w Katalogu, jest też dostępny tutaj:
http://comp.tsmail.pl/k/timer.lua
SandmmaN
Ja mysle ze to wykorzystam - to moze sluzyc zapewne jako zwykly reminder wink.gif a takowy sie zawsze przyda.
shw
" wez pigulke wez pigulke " wink.gif
a najlepiej wypuszczac wszystko co sie da, bo kazdy skrypt jest potencjalna baza dla nastepnego. takie moje zdanie
macnow
Można wiele ciekawych rzeczy napisać, ale najbardziej to brakuje pomysłów, zwłaszcza użytecznych smile.gif
Sija
QUOTE(macnow)
Można wiele ciekawych rzeczy napisać, ale najbardziej to brakuje pomysłów, zwłaszcza użytecznych smile.gif


Twojego skryptu do cenzury nie da sie raczej zakwalifikowac jako "uzyteczny" [chyba, ze ironicznie ;]]
macnow
Trudno jest wymyślić "użyteczny" skrypt. Dlatego robie wszystko co mi przyjdzie na myśl smile.gif Może w coś trafię smile.gif W jakiś pomyśl smile.gif Lepiej dużo nawet nie do końca przydatnych niż wogóle smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.