Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kzmieniacz reload
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Wolt
Od kiedy wgralem nowa wersje kzmieniacza nie da sie zmienic pozycji okienka do wpisywania opisow kzmieniacza. po wylaczeniu Konnekta to okienko zawsze wraca na swoje miejsce :/
Sija
o ile wiem to w poprzedniej wersji kZmieniacza okienko rowniez nie zapamietywalo swojej pozycji, wiec w czym problem ?
Wolt
wlasnie ze zapamietywalo, a jak wrzucilem ten nowy kzmieniacz to okienko zmienilo pozycje i nie idzie go nigdzie przeniescna stale
riddle
Wolt, mam starego (kwestia względna, dla mnie jest całkiem nowy i fajnie działa) kZmieniacza i nie zapamiętuje pozycji okna. kZmieniacz 0.4.
Wolt
Riddle: Sciagnolem przed chwila kzmieniacza z olorin beta i wrzucilem do pluginsow. Okienko od razu znalazlo sie na samej gorze. przenioslem je nizej pod winamp pilota restart i okienko pozostalo tam gdzie je przenioslem :]
Sija
byc moze chodzi Ci o toolbar do wpisywania statusu ?
Wolt
dokladnie o niego mi chodzi :]
dulek000
Raportowałem to już Siji (dziwna odmiana ;P) i twierdził, że to błąd Konnekta.
NerII
nowa wersja sux tez mialem problem. (kZmieniacz nie zmienial statusu we wszystkich sieciach)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.