Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zahnPlastic Round
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
zahn
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (zahnPlasticRound.zip)

Niestety, eksperymenty z zaokragleniem koncowek grup wiadomosci zimaq'owa metoda 'na chama' nie bardzo mnie zadowolily, wiec w wersji Round zmienia sie tylko tyle :]
- zaokraglone prawe gorne rogi wiadomosci
- zaokraglane prawe gorne rogi statusow
- komunikaty w koncu wygladaja tak, jak powinny
- styl radzi juz sobie z rozdzielczosciami powyzej 1024x768

Nadal dostepna jest rowniez wersja prostokatna :]
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=6188

[Dzieki komukolwiek, kto wyreczyl mnie w przerzucaniu posta :]]
zimaq
Jeszcze, jak już kiedyś Riddle wspominał, można pokombinować z ujemnymi marginami, ale czy kIEview to przetrawi - nie wiem, nie próbowałem.

btw. ładne, ale przydało by się kilka kolorów więcej wink.gif
John Cooper
Ładny styl, podobny jest do takiego jednego, ale nie moge sobie przypomnieć do jakiego konkretnie...
raben
Cooper chodzi Ci o rid-gradiental biggrin.gif tylko tu widać zaokraglen wiecej tongue.gif
zahn
Az, z ciekawosci, sprawdzilem tego Gradientala. Szkoda, ze nie wiedzialem o nim, zanim zaczalem robic Plastic :]
Jakkolwiek, u mnie, jak w Adium, zaokraglenie rozciaga sie do pierwszej wiadomosci, nie ogranicza sie do headera :]

[btw, niech mnie ktos wtajemniczy, dlaczego nie wyswietlaja sie dwa pozostale zalaczniki w pierwszym poscie?]
riddle
Nie wyświetlają się, bo należą do innego postu. Usuń tam a dodaj tutaj.
hook
a jest moze szansa na wersje z czarnym tlem ?
zahn
Troche pokombinowalem z ciemna wersja... ale nie wygladalo to dobrze.
Zatem - raczej nie nalezy sie spodziewac takowej.
Ale popracuje jeszcze nad mozliwoscia wybrania kolorow odbiorcy i nadawcy :]
eBayo
A można liczyć, że wybór kolorów będzie też w "standardowym" zahnPlastic? smile.gif

EDIT:
Zmieniłem, sorka za błąd. smile.gif
zahn
Mozna :]
Najpewniej zmiana kolorow w standardowym zahnPlastic pojawi sie najpierw, w celach testowych.
[btw, to w ten sposob pisze sie te nazwe. bylbym wdzieczny za zmiane nazwy tego tematu :]]
eBayo
Jeżeli mógłbym zaproponować kolory, to może te z:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=6279
Lisuu
No biggrin.gif wreszcie znalazłem coś do mojego stylu Windowsa

Faktycznie przypomina rid-gradiental ale jest kilka różnic. Można by też zrobić wersje czarno-białą albo coś w tym stylu.

Pozdrawiam
eBayo
Chciałem się zapytać, czy jakieś prace postępowe są? Czekam/y z niecierpliwością... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.