Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] Cenzor
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
macnow
Taki mały skrypcik, który cenzuruje wulgaryzmy biggrin.gif

Pobierz Cenzora
Sija
baardzo przydatne...
longart
QUOTE(BazylisZ)
baardzo przydatne...

Swiete slowa biggrin.gif
pozdro wink.gif
macnow
Bardzo mi miło, że komuś się to przyda smile.gif
Wszelkie spostrzeżenia i sugestie mile widziane biggrin.gif
Flind
jeszcze gdyby te przeklenstwa ktore ja napisałem były cenzurowane to było by juz super, bo jak narazie sa tylko ocenzurowane te ktore przychodza do mnie
macnow
Właśnie chciałem zapytać czy zrobić w 2 strone biggrin.gif
ale samo sie nasuneło biggrin.gif
macnow
Raczej jutro bo musze troszke powalczyć, a dziś juz ide kimać smile.gif
Bo jak skopiowałem całość Recv i zmieniłem na Send to nie zmienia tego co pokazuje tylko to co wysyła biggrin.gif
jankez
a może da się na podstawie tego powstawiać obrazki (emotikonki)
shw
jesu... i znowu te emotikonki - nie - nie da sie. to nie zalezy od kbota (bo jakby zalezalo od tego to by juz daaaawno bylo), ale np. od kontrolki obslugujacej okienko wiadomosci (a dokladniej o RichEdit).
Z tego co sie orientuje wlasnie przez jej zastosowanie nie ma emotow.
Flind
czyli na chłopski rozum---w oknie rozmowy nie uda sie jak narazie wyswietlic jakiej kolwiek grafiki dlatego nie ma emotionek
foxtwo
tsss.... zasysam se to.... tssss - nie ma bata - nie kce zeby ludzie klneli jak zemna talking... tsss :twisted: LOL
longart
Co do drugiej strony, to nie lepiej w talk.lua sobie zmienic wiadomosci wysylane? np. dodac nowa pozycje i wyraz [sorry za bluzga!!, to demonstracyjnie tongue.gif] "kurwa" wpisac, zeby na np. "kurde". ZMienic mozna wtedy tekst: "- Konnekt Bot - Zamieniłem XXX" ustawic np. "- Konnekt Bot - Ocenzurowałem bluźnierstwo" smile.gif, ja sobie tak zrobilem..., ale powiedzcie mi tylko jedna rzecz... otoz, po co robic w druga strone od siebie, skoro to ty decydujesz o czym piszesz i jak nie chcesz bluzgac to po prostu tego nie robisz laugh.gif
pozdro wink.gif
Flind
QUOTE
po co robic w druga strone od siebie, skoro to ty decydujesz o czym piszesz i jak nie chcesz bluzgac to po prostu tego nie robisz


no bo ja jestem niewychowany cham ktory nie umie sie powstrzymac od bluznierst, a chce uchodzic za dobrze wychowanego chłopca biggrin.gif:D i wszystkie kur** zamieniam sobie na kwaitek tongue.gif
macnow
Pomóżcie jak zrobić żeby nie wyświetlało sie w naszym okienku jak napiszemy jakieś przekleństwo smile.gif
Jak zmieniam w "body". To nie zmienia sie w okienku ale wysyła z gwiazdkami sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.