Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SexY LadieS
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów
NerII
Witam,

Mam dla Was piękną Panią smile.gif, mam nadzieje, że zamieszka w waszych konnektach biggrin.gif. Po dłuższym czasie dodaję drugą równie piękną Panią tongue.gif.

. . SexY LadieS . . . . . .SexY LadieS 2
. . .

Download:
-Kliknij, aby zobaczyć załącznik (SexYLadieS.rar)(Liczba pobrań: +607)
-Kliknij, aby zobaczyć załącznik (SexYLadieS2.rar)
michas
oooooooo slicznosci smile.gif
arct!c
Piękne!:)
keeveek
szkoda, że narysowana tongue.gif
Aule
Rozumiem, że musicie wyrazić swój zachwyt, jednak apeluje o to, żeby następne posty były bardziej przepełnione treścią.
John Cooper
Musze przyznać że teraz o obejrzeniu tego tła, zainstaluje sobie wtyczke TłoK i sprawdze jak się będzie to prezentowało. Tło piękne smile.gif
Konrado
Bardzo ładne i do tego super się komponuje z Konnektem. Może więcej takich obrazków ;]
NerII
wiedzialem że wam się spodoba smile.gif

tak to u mnie wygląda:

riddle
Aule, no coś Ty. smile.gif Tutaj głównie wyraża się afirmację tychże wspaniałych produktów. Wiem, że można psioczyć bo pani jest wektorowa i raczej się z nią nie spotkamy, ale chyba trochę poochować można, co? biggrin.gif To tylko dodatek i to tylko zachwyty. tongue.gif
Aule
Ja tam nie wiem, rzadko pisze w tych rejonach forum, ale cały post w stylu "ach, jakie to ładne", "podoba mi się", itp. to chyba troche za mało wink.gif Trzeba dać sie wyrazić duszy, ponieść fantazji wink.gif Mój apel dotyczyl raczej długości tych zachwytów, a nie tego, że tylko zachwyty są smile.gif.
Olórin
Pewnie, lepiej napisać esej na 180 słów wyrażający zachwyt nad pięknem utworu przy użyciu opisu przeżyć wewnętrznych oraz dużej ilości epitetów tongue.gif
Aule
Nie no, wystarczyłoby wiecej niż 3, a żaden z pierwszych postów tej magicznej granicy nie przekracza wink.gif
lhs
Samo tło to mało - trzeba też zauważyć, że na tej grafice mamy pełną gamę odcieni szarości - od czerni do bieli. I wyobrazić sobie tekst nałożony na takie tło... Konrado poradził sobie z problemem, natomiast oryginalne tło... na tło się nie nadaje.
Konrado
Ihs, dziękuje iż to zauważyłeś, dobierając ten odcień błekitu brałem pod uwage kilka uwarunkowań naturalnych, astronowminych jak również tapete, której aktualnie używam bardzo dobrze uzupełniającą owe dodane tło. cool.gif I jak Aule tongue.gif

Edit: trudniej jest dobrać odpowiednie tło dla podkreślenia zaznaczonego kontaktu. NIe iwem jak zrobic przeźroczyste, może ktoś pisał o tym na forum. Znacie linka?
Nigatsu
niestety przeźroczystość nie jest jeszcze obsługiwana
@ndy
@NerII tło jest cudowne. Wystarczy spędzić 5 minut przy ustawieniu parametrów tłoka i możemy osiągnąć coś takiego:
DoX
Bardzo ładnie sie prezentuje na waszych obrazkach ciekawe jab umnie bendzie wyglądać smile.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
Bo$s
Czy można dostać tą panią, ale tak, aby głowa po prawej u góry nie była ucięta ?
NerII
Niestety nie. Taki był oryginał.
TaO
@ndy: Ale... to jest tylko przeźroczystość + wsadzone tło.. nie wiem czemu spędziłeś nad tym 5 min biggrin.gif

Kobitka ładna, moja siostra jest podobna... choć nie taka sina biggrin.gif
Konrado
Przerobiłem sobie jedno z teł(?) do Mirandy i chciałem się nim podzielić ;]


Ps. Nie jest określone, że jeden temat jedno tło chyba więc odaje tu bo pasuje. Jesli się myle to przepraszam. smile.gif

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (mira_01aed.rar)
ciaastek
A jak to jest, że wy macie takie ładne czcionki, a moja ma taką białą obwódkę? sad.gif

Załączniki

Abraxas
Tak się dzieje kiedy masz włączone wygładzanie czcionek metodą ClearType w Windowzie. Błąd często zgłaszany i czeka na poprawienie.... chyba wink.gif
ciaastek
Jak to wyłączyć? (rzeczywiście ostatnio to zauważyłem... "przerabiałem" xp na viste no i takie coś mi weszło... teraz wszędzie takie gładkie czcionki mam, co jakoś nie jest mi specjalnie potrzebne (niekiedy trzeba wytężyć wzrok żeby coś dobrze przeczytać), a jak widać w konnekcie psuje taki ładny efekt smile.gif

Podpowie ktoś jak to wyłączyć?
saCOOL
PPM, właściwości (pulpitu) - wygląd - efekty - no i wygładzenie czcionek biggrin.gif
ciaastek
Dzięki, teraz czyta się o wiele lepiej smile.gif
NerII
Dodałem dziś jeszcze jedną piękność smile.gif
pawe86
to ja moze jeszcze swoje tlo dodam
EmiLio
Cudowne tła i tak jak już było mówione nieźle się komponuje, w moim konnekcie też
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.