Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Komentarze nt. koszulek
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
torn
Jeżeli masz coś do powiedzenia na temat koszulek, napisz tu.
aqapo
Koszulki - fajny pomysł.
Ja proponuje zrobić jeszcze czapeczki...
Flind
QUOTE(aqapo)
Ja proponuje zrobić jeszcze czapeczki...


ja w ogoe to bym chciał jeszcze slipki i skarpetli. ej a moze załozycie sklep z galanteria, bo poco sie bawicie w jakies programowanie jak lepiej ciuch sprzedwac biggrin.gif:D:D:D
hao
Z przyjemnością informuję, że doszło kilka nowych koszulek:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Życzę udanych zakupów :wink:
Matzec
No, już lepiej. Może nawet którąś kupię? :)
Olórin
czy na plecach tych koszulek jest coś?
hao
Niestety nie...Ale obiecują, że również i to wprowadzą do oferty...
Przemek
Hao wszystkok super tylko czemu są tylko biale kolory?
Teraz jeszcze tak niby pisze że rozmiary są duże więc ostrożnie z wybiraniem ja noszę M a co będzie jak będzie za duża?

Powiedz jeszcze czy to są ostateczne wzory i ewentualnie kiedy by mogli coś na pleckach zrobić?
Przemek
Aha i jeszcze jedno nie ma polówek? Bo bardzo lubię biggrin.gif
torn
Wzory (w sensie nadruki) możemy wrzucać i zmieniać kiedy chcemy.

Inne kolory najprawdopodobniej będą niedługo. Po prostu butik.pl nie ma ich jeszcze w ofercie.

A co do polówek to nic mi nie wiadomo, ale możliwe że dodadzą inne typy koszulek, np ostatnio pojawiły się damskie topy.
burcu
Jak dla mnie koszulki pierwsza klasa biggrin.gif Pod koniec tygodnia na pewno zamówię sobie jakąś, tylko te rozmiary mnie troszkę mylą :wink:
Przemek
Hao koszulkę z chęcią bym zamówil nawet dzisiaj. Tylko mam pytanie. Czy ty masz juz jakąś? I którą tą za 39 czy tańszą. Bo chodzi mi cały czas o rozmiary w tych za 39 pisze żeby nie kupować za dużych bo są duże rozmiarem. Jak to z tym jest kupować M jak noszę M czy kupować S? Daj znać czy coś w tym temacie wiesz :roll:
case
ja czekam na czarna [mam nadzieje, ze bedzie biggrin.gif ]
hao
Nie, jeszcze do nas nie doszły. Najlepiej poszukać u siebie koszulki fruta i zobaczyć... Myślę że jak normalnie chodzisz w M, to i tutaj M będzie na Ciebie dobra...
Przemek
No właśnie. Hao a ty jaki wzór wybrałes bo też mam dylemat taki którą wybrać. Ta ze splashem jest niezła po środku. Co do kolorów też bym wolał np. szarą albo czarną ale biała w sumie do spodni niebieskich będzie chyba pasowała smile.gif
miluti
Właśnie wysłałem do nich maila z propozycją podania na stronie dokładniejszych danych nt. wielkości koszulek.
Pożyjemy, zobaczymy... laugh.gif
torn
Hao, tego co wiem, chyba jeszcze żadnej nie zamówił (nie nosi białych), ja natomiast zamówiłem premium 'splash.98' dla siebie i top 'splash.blue' dla mojej kobietki. Wrażeniami podzielę się jak tylko dostanę je w swoje łapy - zeskanuję koszulkę i nadruk, żeby kazdy mógł sobie zobaczyć jaka jest ich jakość. Mam nadzieję, że dobra :P
Przemek
Torn super to ja się wstrzymam do momentu aż dostaniesz swoje koszulki. A tak na marginesie jaki masz rozmar?
torn
Spoko, mam nadzieję, że szybko dojdą... dla siebie zamówiłem rozmiar L (mam bluzę i koszulki fruit'a o rozmiarach XL - właśnie teraz się skapowałem ~:| ), nie wiem, mam podać swoje wymiary czy co? lol! mam 184cm wzrostu :]
Przemek
No ja mam 1.76 jak już przy wymiarach jesteśmy. Jestem dosyć szczupły dlatego musze mieć M ale tak jak wcześniej mówilem piszą że niby duże są a nie chcę jak strach na wróble wyglądać z tą koszulką. Sszkoda że nie jesteś moich rozmiarów biggrin.gif

Nic trzeba będzie poczekać tak jak mówiłeś na to aż zrobisz scany i powiesz czy pasuje na ciebie dobrze smile.gif
Przemek
Hej!
Czy ktoś z Was dostału już jakąkolwiek koszulkę?
burcu
Moje koszulki na razie mają status "w produkcji". Patrząc realnie to dotrą do mnie dopiero w przyszłym tygodniu. Zamówiłem sobie i dla mojej kobiety także. A co? W końcu to Konnekt :wink:
Przemek
OK to zdaj relację jak dostaniesz. Czy dobrze pasują, czy nadruk jest dobrej jakości itd biggrin.gif
burcu
QUOTE(Przemek)
OK to zdaj relację jak dostaniesz. Czy dobrze pasują, czy nadruk jest dobrej jakości itd biggrin.gif


Realcję z pierwszego założenia masz jak w banku :wink:
Na razie status: "Czekają na wysyłkę", więc tak jak mówiłem - będę raczej w przyszłym tygodniu, bo weekend po drodze...
torn
Huh, moje już mają status 'Wysłane' :P
burcu
No to ja też tylko dodam, że moje dzisiaj także uzyskały status "Wysłane". Teraz wszystko w rękach poczty :roll:
sarinnn
Moje tez juz wyslane.... I to juz od kilku dni...Ta poczta cos nawala !!!
torn
No więc doszły w końcu... oto sklecona na szybko prezentacja:
user posted image
Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.
shw
dobra - pic'a n scan to jedno (ps. pozdrow od shw swoja luba wink.gif)
a wrazenia to drugie. warte tych pieniedzy czy moze nie za bardzo?
przyjemnie sie nosi? druk dobry, nie powinien ulec uszkodzeniom jakims jak zwykle naprasowanki?
ogolnie - co myslisz teraz o tych koszulkach jak juz je miales w rekach?
torn
QUOTE(shw)
(ps. pozdrow od shw swoja luba ;))

ok :]

QUOTE(shw)
warte tych pieniedzy czy moze nie za bardzo?
przyjemnie sie nosi?

Jak najbardziej, za te niecałe 40 zł dostałem porządną koszulkę, z fajnego materiału... nawet pasuje na mnie idealnie.

QUOTE(shw)
druk dobry, nie powinien ulec uszkodzeniom jakims jak zwykle naprasowanki?

dobry, wygląda na trwały, ma fajne żywe kolory, nie jest za gruby więc nie będzie pękał.

QUOTE(shw)
ogolnie - co myslisz teraz o tych koszulkach jak juz je miales w rekach?

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne... top z niebieskim splashem podoba się mojej kobiecie, a to już znaczy dużo ;)
burcu
Ja swoją koszulkę mam już w łapkach. Przyszła dzisiaj, ładnie zapakowana i z instrukcją prania na osobnej karteczce - jako towaroznawca z wykształcenia muszę powiedzieć, że podoba mi się takie podejście do spawy. Co do samej koszulki to rozmiar M jest całkiem w porządku jak dla mnie (wzrost = 175cm). Mogłaby być ewentualnie troszkę krótsza. Sam materiał dobrej jakości. Nadruk wygląda na trwały - zobaczymy co będzie po kilku praniach. Generalnie koszulka warta swojej ceny smile.gif
sarinnn
W pzreciwienstwie do mojego przedmowcy uwazam ze podobny efekt (a nawet taki sam) mozemy uzyskac kupujac dobrej jakosci prapier do naprasowywania !!! Uwazam ze szkoda kasy na te koszulki... Kiedy do mnie przyszly troszke sie zawiodlem... Nie wiem... Moze jestem zbyt wymagajacy sad.gif
shw
hmmm - ja tam nie wiem, ale po 1:
cena koszulki robi swoje + zakup tego papieru + problem ze zrobieniem wzoru + z jego trwaloscia + technika 'naprasowania'.
wiec chyba jednak to twoje wysokie wymagania.
ale powtarzam - nie wiem - nie mialem koszulek w rekach.
Przemek
Naprasowanki to fajna sprawa ale nie uzyskasz takiego efektu! Kupic musisz jak kolega wyżej powiedział podkoszulkę dobrą (20-30 zł) , papier do naprasowywania. Jak nie wyjdzie (a to duże prawdopodobieństwo) to dopiero ....

Ja poczekam może będa inne kolorki bo ta biel to mnie troszeczkę odstrasza biggrin.gif
Fajne te damskie.. Szkoda, ze lato juz sie skonczylo, bo jakbym teraz taka ubrala to smierc poprzez zamarzniecie gwarantowana.. Moze za rok smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.