Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Looney Tunes Heroes (sześciopak)
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów
zhvir
Znani i lubiani bohaterowie filmów animowanych ze stajni Looney Tunes

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Looney_Tunes_Heroes.zip)

Na zestaw składa się 6 teł i 6 zaznaczeń pod kontakty
(jeśli przyjrzycie się niektórym zaznaczeniom
to zauważycie może mały surprise wink.gif)

Jeśli ktoś chciałby jakiegoś innego bohatera kreskówek,
to proszę pisać, a słowo ciałem się stanie smile.gif
beosia
Jesteś kochany...Tełka są super biggrin.gif

I moi ulubieńcy ... Bugs i Skunksik tongue.gif

Z ogromną niecierpliwością czekam na kolejne postacie biggrin.gif Może Elmirkę z Animaniaków? Koniecznie ściskającą jakieś zwierzątko tongue.gif ( o ile znajdziesz )

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki :*
Abraxas
Siurprajs super, tylko jak to poustawiać żeby uzyskac taką przezroczystość?
michas
ptaszek tweety:)
Olórin
A może do tego zestaw dźwięków?
zhvir
Aby uzyskać przezroczystość w zaznaczeniu należy spełnić kilka warunków:
1. przezroczysty kolor w zaznaczeniu musi być identyczny z kolorem tła listy kontaktów (w przypadku mojego zestawu zrobione jest to na kolorze białym)
2. przezroczystość zaznaczenia musi być ustawiona na wartości 255 czyli całkowicie przykrywający

W wyniku tego jeden wybrany przez nas kolor znika (ciekawe czy Trial wiedział o takim "bugu" wink.gif)
Hunter67
No nie, te tła są po prostu bossskie! Wielkie dzięki wink.gif Co do innych. Hm. Można by kiedyś dorobić przykładowo Goofy'ego, Kaczora Donalda czy też Popey'a. Oczywiście nie nalegam, ale gdyby znalazła się chwila wolnego czasu, to czemu nie.. smile.gif
mlodass
jezeli chcialbys spelnic marzenia moje i moich kolegow to prosilbym kaczor duffy biggrin.gif albo ten z animaniakow... ten mlodszy.. tasiek ? tongue.gif
zhvir
kaczor daffy przecież jest tongue.gif a jeśli chodzi o tasiorki elmirki i inne animaniaki to może być trudno ale zobacze co da sie zrobić
Nizm0
Nie no nic dodać nic ująć ale jesteś genialny wub.gif , a najlepsze już oczywiście jest:

Strusius Pędziwiatrus & Kojotus Szarlatanus tongue.gif

Bip Bip
Dzasta
Jak dla mnie to praca na 6 smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.