Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiadomienia sms
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Konstruktor
Witam
Wiem ze kiedys cos takiego bylo w konnekcie, teraz nie moge znalezc. Sadze ze to dobra opcja, jesli jestesmy w stanie niedostepny to zeby komunikator nam wysylal wiadomosc na tel kom, z informacja ze mamy mamy nowe wiadomosci.Co wy na to? Ja uwazam ze to dobry pomysl. Nie wiem jedynie jak rozwiazac problem bramki Orange i ich tokenow, bo na Plus czy Ere to chyba wiekszego problemu nie bedzie.

Pozdrawiam smile.gif
michas
wysmienity pomysl smile.gif
dulek000
kAway ma ponoć mieć w kolejnej wersji wysyłanie raportów SMS. Nie mogłoby to jednak działać ze statusem niedostępny - wtedy nie ma jak odbierać wiadomości.
arct!c
QUOTE
[...]Nie wiem jedynie jak rozwiazac problem bramki Orange i ich tokenow, [...]
Multibox i nie ma żadnych problemów z tokenami.

edit: a i będzie powiadomienie nie tylko z GG, ale także Tlena i Jabbera wink.gif
Nizm0
Ja bym zaproponował aby opcja była włączana osobno a nie tylko w momencie przejścia w tryb Away. I było by też fajnie jeżeli można by ustawić np. wyślij wiadomość jeżeli pojawi się Xxxxx kontakt.

Uważam że jest to genialny pomysł i na pewno wielu by się przydał przydatny smile.gif
Konstruktor
Ciesze sie ze pomysl odniosl takie wielkie uznanie z waszej strony.Mam nadzieje, ze jakis madry czlek cos z tym zrobi i bedzie to smigalo tak jak sie nalezy.Pozdrawiam
Olórin
QUOTE
jesli jestesmy w stanie niedostepny to zeby komunikator nam wysylal wiadomosc na tel kom, z informacja ze mamy mamy nowe wiadomosci.

Kiedy jesteśmy niedostepni, komunikator nie dostaje wiadomości - czyli nie miałby o czym wysyłać SMS.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.