Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: logo i splash... czy to nie za duzo
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
lucjusz
Czy nie uwazacie, ze posiadanie dwoch logo (bo splasha tez tak mozna traktowac) nie sprzyja popularyzacji konnekta? Choc bardzo podoba mi sie zarowno logo jak i splash to moze warto by bylo jakos to ujednolicic. Nie znam sie na reklamie ale chyba produkt powinien kojarzyc sie z jednym konkretnym symbolem. A tak to juz sam nie wiem jaki jest "symbol" konnekta. Na stronie (i ikonce w programie) jedno, na splashu i koszulkach co innego. Co o tym sadzicie?
aqapo
Popieram, gdy przesiadłem na konnekta czułem się troche zagubiony.
Flind
splash zmienia sie praktycznie co wersje i to jest sposob na odstresowanie dla torma . smile.gif
aqapo
Może zróbcie ankiete na forum i rozstrzygnijcie które logo wybrać...
hao
Logo jest, było i będzie jedno - czerwone koło z białą wtyczką... Na koszulkach go jeszcze nie ma, bo dopiero szykujemy jego nowszą wersję... To co jest na spleszach jest rzeczą zupełnie odrębną i zależy już od inwencji autora.
Koszulki z jedynie słusznym logiem w wersji drugiej powinny być jeszcze dzisiaj smile.gif
Flind
wydziwiasz z stym splashem. jest dobrze jak jest a my urzytkownicy mamy przynajmniej zajecie takie jak dociekanie co tworcy konnekta dadza nam poza kolejna porcja błedow wink.gif jest przynajmniej ciekawie a nie jak w gg gdzie to od samego poczatku powstanai tamtego programu w wizualizacji nic sie prawie nie zmieniło i patrzec na tamto nie dobrze mi sie robi bo zawiewa monotonia
lucjusz
Alez ja absolutnie nic do splasha nie mam. Uwazam ze splash jest bardzo ladny ale po prostu ja przyzwyczailem sie juz do "wtyczki" konnekta i zdziwilo mnie ze na koszulkach pojawil sie splash a nie logo. Dlatego cieszy mnie to co napisal Hao - ze beda koszulki z logiem.
Splash moze sie zmieniac i jest to rzeczywiscie fajne urozmaicenie. Gdyby sie bardzo upierac wink.gif moznaby do kazdego splasha dodawac u gory lub z lewej strony malutka "belke" z logo konnekta i np. numerem wersji. Ale to tylko taka luzna propozycja smile.gif Tak jak jest tez jest fajnie.
hao
Koniec dyskusji... Koszulki z logiem są już dostępne...

http://www.butik.pl/konnekt
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.