Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ExPimp i linki - pytanie
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Abraxas
Ponieważ ostatnio TłoK się mocno rozwinął i wyszło parę ciekawostek, które jednak dośc mocno komplikuja i wydłużają grzebanie się w ustawieniach chciałem ułatwic zycie użytkownikom i do swoich zestawów dodawać pliki expimpa, już z wprowadzonymi ustawieniami. Udało mi się wyciągnąć potrzebne mi linijki, ale problem mam ze wskazywaniem plików teł dla TłoKa. Czy jest mozliwość aby podawac ten parametr jako ścieżkę względna a nie bezwzględną? Jakby nie było nie każdy ma K w tym samym miejscu.

Z góry dzięki za odpowiedź.
GuZiK
QUOTE(Abraxas @ 27.03.2006 - 18:54) *

Jakby nie było nie każdy ma K w tym samym miejscu.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak? W jakim? ;>
Abraxas
Ja mam w D, znaczy na dysku D tongue.gif
hao
Myślę że możesz po prostu spróbować podać względną. Konnekt ustawia sobie zawsze jako ścieżkę główną ścieżkę pliku exe.
Abraxas
Gdybym nie próbował to bym nie pisał wink.gif Kiedy podaje mu ścieżkę względną, tak jak to robię np. w kNotify to niestety nie widzi pliku i tło się nie wyświetla. To chyba jednak pytanie najbardziej do Triala skierowane, może on mi rozjasni conieco smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.